Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan szóltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szóltam erről a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt, első kapcsolatunk, 17 évesek.

Fizikából nagyon jó, ezért szokott tehetséggondozásra járni, január közepén, és ezen a hétvégén is volt, kollégiumban szállnak meg.

Pénteken ment, akkor este szakított rám 20 percet és ment aludni, szombaton éjjel írt csak egy jó éjt üzit, aludjak jól, sajnos vasárnapra megbetegedtem, ezért szóltam fél 10kor hogy nem tudunk ma beszélni, jobbulást kívánt. Tegnap amikor hazaért, úgy 30 percet (én írtam neki 6kor, nem is írna, hogy vagyok..) utána elment tanulni, és fél 11kor írt egy jó éjt üzenetet. Mondta, hogy a barátnőjével beszélt előtte mert az fontos volt másnapra. Ekkor kifakadtam, hogy rám bezzeg nem szakít időt, de amikor én voltam síelni az iskolával, akkor 30 percet szántam rá minden nap(én írtam neki minden áldott nap akkor), közben máshol is szórakozhattam volna, erre azt mondta, hogy elfoglalt volt ott, nem ért rá.. én : Utána tudja mondani, hogy betértek egy bárba mert eltévedtek a városban, és kimentek a játszótérre Ő : múltkor igenis tudtam rád 30 percet szánni. Én : nem is lenne baj, de még odadörgölöd, hogy fiúkkal. Ő : akkor nem mesélek többet bocsánat, és az hogy kiejtem a számon a fiú szót nem odadörgölés, és elment aludni mert korán kelt, se szív se smiley csak jó napot kívánt nekem is, és szia..


Nagyon jó vagyok vele, mindent megteszek érte, szívből szeretem, de hogy 3-4 napig alig beszéltünk nekem betelt a pohár. Ezek után kinek kéne elnézést kérnie? Jogosan tettem?


2015. febr. 10. 09:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy osztálytársak vagyunk, de suliban nem töltünk el időt. Reggel és délután egy csók, és max. 1 szünetben beszélünk picikét.
2015. febr. 10. 09:54
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Neked légy férfi és növessz tököt.... És nem tetted jogosan. Amúgy jobbulást.(Ha még beteg vagy)
2015. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
nem volt jogos, kicsit üldözési mániás és kapcsolatfüggő vagy
2015. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem jogos. Még fiatal vagy hogy felfogd miért.
2015. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem jogos. Ha programja van, akkor hadd foglalkozzon azzal.

És ha te síelni mész, akkor sem kell fél órákat beszélgetni, foglalkozz azokkal, akikkel síelni mentél. Elég egy-egy üzenet, hogy minden ok, gondolok rád, stb.

Hagyjátok már élni egymást. Főleg így, hogy hét közben meg szinte egész nap együtt vagytok.

2015. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!


Egyébként nem vagyunk folyton együtt, mondom, hogy suliban érkezéskor és távozáskor egy-egy csók, és 1x10 perces szünetben beszélünk. Hagyjuk egymást, délután se találkozunk hétköznap. Csak hétvégén egy 5-6 órát töltünk együtt. Írtam neki egy üzenetet, hogy ne haragudjon, de értse emg, hogy hiányzik, hiszen 2 hete érkeztem síelésről, akkor csak egy péntek délutánt töltöttünk együtt, és most pedig nem találkoztunk hétvégén.

2015. febr. 10. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül, az embernek jól esik, ha szánnak rá egy fél órát. Pláne ha beteg, akkor érdeklődnek utána, hogy van, ugye jobban, gyógyulgass életem stb... Nincs olyan, hogy ne tudj valakire fél órát szánni, 12 óra meló után hulla fáradtan is szánnék a barátnőmre fél órát, mit csinált aznap, hogy érzi magát, stb...

Mert szereted, és ha nem éltek együtt, érdekel mi van vele... Amúgy ahogy nézem, nem az volt a baj, hanem hogy nem érdeklődött felőled, mert azt írod valamennyit beszéltetek...

Ezt se értem, osztálytársak vagytok, szeret, hazaér első dolga az kéne legyen, érdeklődik utána, jobban vagy, mikor jössz suliba, stb...


25F

2015. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit megunt
2015. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki szereti, hogy legyen egy kis nyugalma, és a párja ne lógjon folyton a nyakán, az én vagyok. De ebben az esetben szerintem is a lány volt a hibás. Egy kapcsolatnak az a lényege, hogy két ember szereti egymást, törődik egymással. Ha nincs rád ideje, akkor számára mit jelent egy kapcsolat? Higy elmondhatja magáról, hogy van barátja, mert az olyan trendi, meg nem szólják meg? Tudom, hogy nem egyszerű, de neked is hanyagolnod kéne őt egy kicsit, csak hogy érezze, milyen az. Ha ez nem fogja kellemetlenül érinteni, akkor annyit is ér az egész kapcsolat, és ezzel nem Téged akarlak bántani.
2015. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen kapcsolat, amit üzenetben éltek ki?! Ez egy semmi.
2015. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!