Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónapon keresztül kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapon keresztül kaptam az ívet a barátomtól, hogy miért eszek annyit, le kellene adnom pár kilót (7-8-at). (? )

Figyelt kérdés
Amit én is tudok,persze ez idő alatt meg mindig rámtukmálta a kaját.Ha ettem is,idegességemben ettem.Odáig jutottam a beszólásai miatt,hogy teljesen elment a kedvem az evéstől már,max. egy szendvicset ha megeszek egy nap,nem is akarok hozzáérni a kajához,amit hazahoz.Most meg én vagyok a nem normális szerinte,miért nem eszek rendesen,elszidott mindennek,de eközben még az egy szendvicsemnél is beszól hogy "mégiscsak eszel ?"
2015. febr. 10. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő még a párod? Sikeresen lerombolta az önbecsülésed széééép:D
2015. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem ezt ... háziállata vagy és hobbiból tart, vagy a párja vagy: akit szeret, akivel törődik, akit félt?
2015. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kiragadtam egy problémát a sok közül,ezen kívül elég sok veszekedést kreál,mindenért én vagyok a hibás általában.Már azon is gondolkodtam lelépek 2-3napra,hogy ne is lássuk egymást,aztán mindenki gondolja át hogy mit akar.Azért érzi erőfölényben magát,mert ő többet keres.
2015. febr. 10. 10:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egyszer: Ő még a párod?

Ez már nem kapcsolat.(A pénzzel való hadakozás miatt.)

2015. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Elég bonyolultak. Én is felszedtem jó pár kilót az előző kapcsolatomban, a párom csak burkoltan jegyezte meg mindig( hozzáteszem én sose cseszegettem mert hízott), hogy kikerekedtem. Aztán elkezdtem fogyózni és mindig közölte, hogy jó lenne ha rendesen ennék, mert így tönkreteszem magam. Én meg mondtam hogy nem érdekel, mert akkor is le akarok fogyni. Na utána azt hallgattam mindig hogy van másik pasim és biztos annak akarok tetszeni.
2015. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még az,mert nem tudok elköltözni,nem tudnék hova menni,amit tud,és ezért enged meg magának nagyon sok mindent velem szemben.
2015. febr. 10. 10:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért vagy még vele. Nem szeret, nem tisztel, porig rombolja az önbecsülésed és boldogtalanná tesz. Én már rég otthagytam volna, akkor keressen olyan lányt, akinek szerinte nem kell fogynia. Te meg keress olyat, aki így szeret, ahogy vagy, és jó vele lenni, mert elfogad. Ha meg vele maradsz és tűröd, akkor ne siránkozz. Én nagyon duci vagyok, szerintem kb kétszer akkora, mint te lehetsz, a barátom mégis szeret és sosem mondta, hogy fogyjak, sőt, amikor én említettem neki a dolgot (ő sosem hozott fel ilyen témát), még ő mondta, hogy azért ne fogyózzak, hogy neki jobban nézzek ki, mer neki így tetszek, hanem csak akkor csináljak ilyesmit, ha én jobban érzem tőle magam, mert azt szeretné, ha boldog lennék.
2015. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Hogyhogy nem tudsz hova menni? Elég szomorú, ha egy nő nem képes megállni a saját lábán én feltétlenül kell valaki támasz neki. Ha meg ő tart el, akkor sajnos le kell nyelned ezeket a dolgokat, így jártál. Szedd össze magad és legyél erős nő, akit egyenjogúként kell kezelni, mert ha ilyen maradsz, nincs min sírnod.
2015. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de 7-8 kiló felszedése nagyon sok egy csajnál, ilyenkor a piszkálás jogos, előbb finoman, után már akár úgy is hogy az érzékenységére hasson, ha csak ebből ért.


És igen, engem is piszkál a csajom, ha csak 2-3 kilót csúszok felfele 180 cm 82-83 kilóról 84-85-re.

2015. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül is sok a probléma, miért vagytok még együtt?
2015. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!