Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehetne komolyabb kapcsolat? 16/F/m (többi lent) FONTOS!

Figyelt kérdés

Én mint írtam egy 16/f/m vagyok. Van egy 17 éves osztálytársam akiről eddig azt hittem, hogy hetero (legalábbis mióta én ismerem csak lányokkal volt együtt). Pár hete viszont órán sokszor fogdos és folyamatosan bámul.

A probléma az, hogy Ő tetszik Nekem, de félek, hogy csak szórakozni akar velem így nem merem viszonozni a dolgot.

Azt mindenki tudja az osztályból, hogy meleg vagyok és el is fogadták!


Szerintetek mit tegyek? Véleményetek szerint viszonozhatom az általa adott jeleket? Vajon komolyan gondolja vagy csak szórakozni akar velem? Lehet, hogy most jött rá, hogy ő is meleg vagy esetleg biszex?


A véleményetek nagyon érdekelne!



2015. febr. 10. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ezt tőled kérdezd meg...
2015. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy kell elképzelni a fogdosását? Egyszerűen csak kérdezd meg tőle, hogy mire véljed ezt. Ha te is akarnád őt, akkor ne zárkózz el tőle; azonban készülj fel arra, hogy lehetséges, hogy csak szórakozik. Szóval várd a legjobbat, de készülj a legrosszabbra. :D
2015. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ő is tudja rólad, hogy meleg vagy, akkor nem küldene az irányodba félreérthető jeleket, ha nem akarna semmit... más lenne a helyzet, ha nem tudná rólad, akkor azt mondanám, hogy csak poénból csinálja, amit csinál...
2015. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha te szereted őt és ő jeleket 'küld' feléd, akkor valamiképp jelezz neki vissza és próbálj meg hozzá te is közeledni. Amikor beszélgetést kezdeményezz veled te is menjél bele és próbálj először puhatolózni nála, hogy komolyak-e a szándékai vagy csak poénból csinálja.
2015. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tudja hogy meleg vagy, és így is rád mozdul, viszonozd. Végül is, ö kezdeményezett.
2015. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Végülis megtörtént! Ma reggel megbeszéltük. Végre nyiltan felvállaltuk mind a ketten az egymás iránti érzelmeinket! Boldog vagyok!

Azért, hogy ez így lett és végülis kiderült, hogy ő is komolyan goldolja és nem csak játszadozni akart az (esetleges) érzelmeimmel. :)

2015. febr. 11. 16:40
 7/10 anonim válasza:
Boldog is lehetsz!
2015. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Legyél is boldog! Hiszen végülis nem voltak egyoldalúak az érzéseid!
2015. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 davide01 válasza:
Most nem tudom hogy a hangulatingadozásaim e az oka de elkezdtem (asszem) örömömben sírni mikor végig olvastam ez fura....na mind1 gratulálok:D 14/f/b
2015. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sok boldogságot!
2015. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!