Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Széttépnek ezek az érzések....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széttépnek ezek az érzések. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni...

4 éve lett egy nagyon jó fiú barátom. 1-1,5 évnyi barátság után bevalotta, hogy teljesen belémszeretett. Én már előtte is éreztem hasonlókat, de nem beszétem róluk, mert neki már családja volt/van. Egy ideig húztuk a dolgt titokban, találkozgattunk, telefonon beszéltünk, de semmi szexuális kapcsolat nem volt közöttünk, még egy kézfogás, ölelés sem. Csak kapaszkodtunk a másikba. De én nem sokáig bítam ezt az állapotot, gyötört a lelkiismeret. Ezért sokszor kértem, hogy ejezzük be, mindenkinek jobb lesz úgy. De nem birtuk egymás nélkül. Utána sokszor szándékosan vitát generáltam, sokat veszeedtünk, míg végül befejeztük egymással. Nagyon nehéz vot, folyamatosan sirtam, gyötrődtem. Szépen lassan elfogadtam a dolgot, azt hittem végeg túl vagyok rajta. De mégsem....ahányszor meghallom a nevét a szívem kalapálni kezd, elpirulok, néha sírni tudnék... kb 1,5 éve, hogy hivatalosan vége, de nekem azóta nem fakultak az érzéseim. A legrosszabb, hogy most kollégák lettünk. Nézem, ahogyan jol elbeszélget, elszórakozik a többi kollégával... Ha pedig egy légtérbe kerülünk, feszélyezve érzi magát. Velem nem tud csak úgy elbeszélgetni, csak arrol, amiről muszáj, a munkával kapcsolatos dogokrol. Néha úgy megkérném, hogy beszélgessünk, legyen a közelemben, de nem tehetem... Nem tudom ő mit érez, haragszik-e, vagy semleges érzései vannak...de engem széttép ez az érzés, hogy majd megveszem érte, de soha nem lehet az enyém... Félreértés ne essék, nem akarom a családját szétrombolni, soha nem is akartam, inább szenvedek én... Csak rohadt nehéz...

Ismerkedni sem tudok, mindenkiben őt keresem... Soha nem fogok tudni úgy szeretni, mint ahogy őt szeretem...mit tegyek, hogy kicsit fakuljanak ezek az érzések?


2015. febr. 10. 15:13
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Ha elkezdesz vele beszélgetni,akkor nem fogod tudni visszafordítani,újból rosszabb lesz.


Milyen a helyzete a családjával?

Egyáltalán ez mit takar?

Nej és gyerekek?

2015. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, van felesége és egy lánya. Kb akkor volt az esküvőjük, amikor barátok lettünk. A feleségét nagyon szereti, a lányát meg pláne. Nem tudom milyen a kapcsolatuk, de szerintem elég jó. Soha nem tudta volna megcsalni a feleségét, ebben biztos vagyok. De mégis....olyan rossz,hogy így alakult...bár ki lehetne egy csettintésre törölni minden emléket...
2015. febr. 10. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből nehéz jól kijönni. Egyetlen megoldásnak azt látom, hogy aktívan elkezdesz másokkal ismerkedni, mégpedig úgy, hogy közben megpróbálod nem összahasonlítgatni vele. Ha ez sikerül, esélyed van arra, hogy tompulnak a fájó emlékek.
2015. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem munkahelyet lenne jó váltanod, h ott ne találkozz vele legalább.

Mennyi idősek vagytok?

2015. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 22, ő 29.

nem tudok váltani, oda helyeztek ki...

2015. febr. 10. 16:07
 6/7 Bence_ ***** válasza:

Szia.

Családjátol nem tudod elszakítani.

Hozzád akármilyen nő odamehetne akkor sem lenne esélye. Ha boldog, jól érzi magát a feleségével akkor neked semmi esélyed. Ha ott valamiért rossz neki és azt érzi, hogy veled jó lenne akkor lépni fog.

Nyugodtan beszélhetsz vele. Legfeljebb leszerel.

2015. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak az működik, ha elszakadsz. Válts munkahelyet, mert erre rá lehet menni. Menekülj, amíg teheted.. a saját békédért.. Sok sikert, tényleg..
2015. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!