Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogyha egy helyes fiuval beszelgetek, aki eleg bekepzelt, magatol nem kepes irni? Nem erdeklem vagy pedig tul gaznak tartja, h o irjon nekem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez kell nektek. Ha nem szarna a fejedre, akkor két héten belül otthagynád.
2015. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nem képviselnek egyforma értéket. A lányok 90%-a a fiúk 10%-ához vonzódik, ők a helyesek. Éppen 5 másik lány írogat neki, Te is ráírhatsz, de ha ez Neked kellemetlen, akkor ne tedd. Neki az is jó, ha ráírsz és az is, ha nem, ő nélküled is elvan. Tudom, azt hiszed Magadról, hogy különleges vagy, és majd odalesz érted. De aki odalenne érted, az nem ő, és nem is helyes, és ha ő írna, arra meg nem is válaszolnál.
2015. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo,szerintem amit te irtal hulyeseg,ha valaki utan tenyleg erdeklodom,bejon,nem fogom azt csinalni, hogy ket het utan mar leszarom a fejet ,mert esetleg o is keres engem..
2015. febr. 10. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Rájössz, hogy nem minden a helyesség... A külsőn lehet változtatni, a belsőn nehezebben :)
2015. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekled túlzottan és ideje sincs.
2015. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3#

Amikor tényleg érdekel, hogy mi van a lánnyal, akkor két hét és leráz. Amelyiknek szarok a fejére, az folyamatosan rámír, rögtön válaszol, minden második szava, hogy mennyire kedvel... És ez nem egy csajjal volt így. Csak az a gond, hogy aki tényleg érdekel, azzal ezt nem vagyok képes megtenni.

2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:( Fura dolgok ezek..
2015. febr. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!