Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló nők mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők mennyire vagytok magabiztosak a párkeresés terén?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Akkor van párom, amikor én akarom, eddig mindig én kontrolláltam ezt életem során. Jelentkező mindig van, nem egy, nem kettő, de néha kifejezetten szeretek egyedül lenni. Ilyenkor maximum szexkapcsolatba megyek bele, ezután sem kell sokáig keresgélnem, sőt. Amikor viszont eljön a pont, hogy vágyom valami komolyabbra, akkor szinte azonnal megismerek valakit, akit megfelelőnek találok ebből a szempontból, pedig nagyon válogatós vagyok. Szerencsére olyan körökben mozgok, ahol ízlésemnek megfelelő egyének forgolódnak, a kisugárzásom miatt pedig nagyon könnyen az ujjam köré csavarom a kiszemelt férfit. Persze van, hogy később belátom, nem ő volt a jó választás, és már a randik során kiderül, hogy valami nem stimmel vele, vagy nem szimpi, vagy nem jó az ágyban, de akkor ezt a dolgot lezárom, és nyitok a következőre.
2015. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!