Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kapcsolatban van : te hogy állsz anyagilag, párodnál mi a helyzet anyagilag? Nagy köztetek a különbség ezen a téren?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is tipikusan az a helyzet mint mindenkinél: fizetéskor jól állunk, a hónap végén meg sehogy :D


Viccet félretéve: ő kb 20-30ezerrel jobban keres nálam.

Engem nem zavar, sőt szerintem a férfi keressen jobban a nőnél

2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én 1.5 éve dolgozok így sokkal jobban, mert ő még tanul...


21F

2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátom pont annyit keres,amennyi az ideális egy embet számára (szerintem) én meg egyelőre a harmadát kb.mivel csak diákmunkázom.
2015. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít. Igazából én magam nem tudom ellátni, fenntartani, szüleim tartanak el. Mivel még építem a karrierem, szerintem nem egyszerű a mai világban saját lábon állni. Párom is szüleivel el, jelenleg munkanélküli, egészségugyi okok végett, és abszolút nem zavar, ha sokkal csoribb lenne az sem zavarna.
2015. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem a parom tart el, meg tanulok de egyutt elunk. Szoktam kapni penzt hogy legyen nalam, de nem koltom mert mindent fizet ezen kivul is.

Neha kicsit zavar, hogy szolnom kell hogy kell penz vmire, de o akarja hogy hetvegente inkabb egyutt legyunk es ne dolgozzak. Egyebkent pedig boven megengedheti maganak.

2015. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a fizetésünk, ő valamivel jobban keres. Jut mindenre.
2015. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi mindketten tanulunk még, de az ő családja jelentősen tehetősebb nálunk. Nem szokott ebből probléma lenni, én is ugyanúgy meghivogatom dolgokra.

L

2015. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok, a szüleimmel élek, ők fizetik a sulit, benzint, kaját, kapok zsebpénzt amit arra költök, amire akarok, stb. Diákmelózok is nagy ritkán, de ebből nem sok jön össze. Barátom 16 évvel idősebb, orvos, magánpraxisa van, elég felkapott és elismert a szakmájában. Szóval igen, óriási a különbség köztünk, olyan 7 számjegynyi.
2015. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy állok anyagilag? Jól, csak a fizetés előtti utolsó 29 nap nehéz... :))
2015. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve, kiegyenlítődik. Otthon én kerestem jobban, itt kint Németországban meg ő.
2015. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!