Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg irigykedésnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg irigykedésnek számít?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy férfival, erre a kolléganőm azt mondta, hogy csak őt utánozom azzal, hogy én is bepasiztam mert irigylem tőle, hogy ő milyen jól együtt van a párjával.


25/L


2015. febr. 11. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
De sötét a barátnőd xD.
2015. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis a kolléganőd.
2015. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Te se vagy százas, hogy ez nálad kérdés...
2015. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
akkor mind évát majmoljuk, mer' neki volt először fickója? :D
2015. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Én nem majmolom Ádámot, mert én pálinkát csinálok abból a kuhrva almából. Évát meg szopatom.
2015. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor én vajon hány egyedülálló srácot utánozhattam le azzal, hogy szakítottam a csajommal? :D
2015. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.Dávid ***** válasza:
Döbbenetes az h megkérdezed. Ennyire nem tudod, h csak "a szomszéd kertje túl zöld" vagy a te belső egyensúlyod elérése érdekében jöttél össze valakivel. Ezer meg ezer keresztirányú inger hat ránk, ezek mind meghatározzák a mindennapjainkat. Nyilván nem annyira hiányozna neked a kapcsolat ha nem látnád, h mindenhol turbékoló párokat látsz, bárhova nézel. De ettől még nem irigy vagy, hanem kiegyensúlyozatlan
2015. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő az irigy mert már nem csak ő fényezheti magát a többi nő(vagy még inkább a férfiak) körében, hogy milyen jó csaj, hogy megint bepasizott. Riválisa lettél a páváskodásában.

Te eddig hol éltél, milyen csupaszív emberek között, hogy ez kérdés? Kicsit tanulj emberi kapcsolatokat, különben elég sokan fognak a lelkedbe gázolni. Azt meg nem kellene hagyni.

2015. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ő jól megvan a barátjával, akkor nincs értelme annak, hogy más magánéletével foglalkozzon. Inkább ő érezheti azt, hogy vele szemben javult a státuszod azzal, hogy neked is lett férfi az életedben, pláne ha az övénél menőbb, ezért ő irigykedhet.
2015. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!