Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy kiszeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy kiszeressen belőlem?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú a történet nem akarom az egészet leírni, annyi a lényeg hogy a barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt.. Egy két dolog miatt nem dönthetek úgy hogy csak úgy kilépek a kapcsolatból. Hogyan érjem el hogy ő szakítson velem vagy ki szeressen belőlem? Halálosan szerelmes belém és fogalmam sincs mit kéne csináljak..
2015. febr. 11. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél gerinctelen, lépj ki.
2015. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg
2015. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos arra, hogy kárt tesz magában, hülyeséget csinálna, mindenképpen beszélj a szüleivel és értekezz velük is erről, hogy valahogy igyekezzenek közreműködni, mert nem akarsz ártani a lánynak. Lehet, hogy először dühösek lesznek, mert miért döntöttél így, hülyítetted 4 hónapig, de aztán hamar értékelni fogják, hogy nem csak egyszerűen beintettél, hogy 'szeva!'.


Ha hanyagolod, vagy azt hazudod, hogy megcsalod, ugyanúgy lehet rossz vége, szóval egyedül nem tudod elintézni.

2015. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Vágd pofán, vagy törd el a kezét. Annyira ki fog szeretni belőled, hogy még távoltartási végzést is fog kérni ellened.

Komolyan tényleg ennyire gerinctelen vagy?!

2015. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen hajlamos magában kárt tenni. Egyszer már próbálkoztam hogy szakítok vele de elkezdte magát vágdosni.. Nem szeretnék még egy ilyet és ha akkor gerinctelennek kell lennem akkor az leszek!
2015. febr. 11. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tényleg jobbnak látnám, ha fel lenne rá készítve a környezete, tudják, hogy mit fog művelni magával, tudjanak rá figyelni, esetleg kezeltetni. Lehet, hogy nem a legszebb szakítás, hogy "Nézd, mit tettél a lányunkkal, 3 éve gyógyszereken él és kezelésre jár!", de ha egy kicsit végiggondolja bárki: nem te vagy a hibás, nem te rontottad el, az, hogy rajtad csattan az ostor, az nem a te hibád, bárki más lehetett volna a helyedben, ez csak idő kérdése volt, hogy mikor fog bekövetkezni. A lánnyal mindenképpen van valami gond, és bármennyire is kellemetlen, el kell mondani a szüleinek, hogy legyenek tisztában vele, még akkor is, ha ezzel elárulod és "hátba szúrod", hiszen érte teszed, hogy jobb évek várhassanak rá.
2015. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A helyedben én szakítanék, csak szólnék az anyjának, hogy figyeljenek rá oda, mert szuicid hajlamai vannak. Ha ilyen halálosan szerelmes akkor még bármit tehetnél, nem látna a rózsaszín ködtől. Mikor én szakítottam expasimmal, akkor már réges rég nem szerettem, csak még ahhoz se volt kedvem, hogy találkozzunk, vagy szakítsak. 3 hónapon keresztül havi 1x taliztunk, pedig 10 km-re laktunk egymástól. Csak nekem mindig volt valami dolgom - nem kamu volt, tényleg mindig programot csináltam magamnak, ami miatt nem értem rá. Ő tudta, hogy szakítás lesz, el is kezdett kiábrándulni, de még 3 hónap után is tűrte ezt, és én mondtam ki, hogy vége, nem pedig ő. Pedig ott már azért nem volt olyan óriási szerelem. Gondolj bele, a te barátnőd akkor meddig tűrne...?
2015. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
A vagdosás után nemhogy visszafogadtam volna, hanem elzavartam volna a francba. Ekkora marhát, vagdalja magát, pfff...
2015. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 7-es ezzel nagyon jó ötletet adtál el kezdem csinálni ezt vele és egyre jobban kiszeret belőlem.. gondolom... és akkor nem fáj neki annyira a végén
2015. febr. 11. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok... Épp arra céloztam, hogy egy 3 éves kapcsolatban, ahol már egyébként is eltűnőben vannak az érzelmek, ez működhet. A barátnődnél, akinek pszichiátriai problémái vannak nem így fogja megélni, és nem fog tőled eltávolodni, pláne nem 3 hónap alatt. Eleinte még jobban fog ragaszkodni, és érzelmileg zsarolni fog téged, hogy megint többet legyél vele. De úgy látom, ez nem jutott el a tudatodig. Szellemileg egyikőtök sincs a toppon...
2015. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!