Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység ellen mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a féltékenykedésem kezd olyan méreteket ölteni, hogy az már nagyon nem normális. Beképzelek dolgokat, állandóan a gyanús jeleket figyelem, hátha találok valamit amivel lebuktathatom, hogy mással volt. Folyamatosan ezen kattog az agyam, és ettől állandóan rossz kedvem van. Nem hiszem el, hogy elég vagyok neki, az önbizalmam 0 alatt van. Hogyan tudnám normálisan kezelni a helyzetet? Vagy ez más így marad? Lehet, hogy alapból alkalmatlan vagyok egy rendes kapcsolatra?

2015. febr. 11. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire elharapózott már a dolog és belelovaltad magadat inkább egy pszichológust kérdezz meg. De komolyan, mert ez kapcsolat gyilkos tulajdonság.
2015. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Talán volt valami olyan a kapcsolatottokba amiért így érzed? Ha nem akkor nyugodj meg féltékenység semmire sem jó. Mondogasd magadban igen jó vagyok és szeretem bízom a páromba.
2015. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam féltékeny, kb 18 percig. Mivel az olyan nagyon rossz volt, elhatároztam, hogy soha az életemben nem leszek féltékeny. És nem is voltam, ennek 50 éve. Rajtad múlik, vagy tönkreteszed az életedet, és a majdani párodét is, vagy azonnal és határozottam megparancsolod magadnak, hogy soha többé!
2015. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos régebben voltak olyan dolgok, amik ezt hozták ki belőlem. Előtte teljesen normálisan viselkedtem.

Próbálom magamban tartani egy ideig, de ha egyszer robbanok, akkor a nyakába zúdítok mindent... Az idegennek vélt hajszáltól kezdve, hogy miért vizes a kocsiban a gumiszőnyeg az anyósülésnél, mert biztos valakivel volt...miért jelölt be vkit fb-on, és ki az és különben is miért ismerkedik csajokkal... amikor üzenete jön a telefonra, akkor "mert biztos vmelyik ribi írt"... ma mondta, hogy péntek este vmi céges vacsira kell mennie, de én már azon rágom magam, hogy biztos vmi csajjal megy valahova, mert jön a valentin-nap (amikor persze dolgozik és nem ér rá).

Régebben külön voltunk egy ideig, mindkettőnknek volt más. Végig utánam futott, menjek vissza hozzá. Aztán visszamentem, de kiderült, hogy együtt volt még azzal a csajjal is amikor már velem újra együtt volt, mert nem akarta megbántani a csajt, hogy csak úgy kidobja egyik pillanatról a másikra. És volt amikor kiderült, hogy nem ott volt ahova mondta hogy megy, hanem a csajjal. És ettől kattantam be teljesen. :( Hiába telt el azóta elég sok idő, még mindig nem tudtam ezen túllépni.

2015. febr. 11. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, te lány vagy? Akkor semmi remény. Ez így marad, és tényleg alkalmatlan vagy egy rendes kapcsolatra. Ez beteges önzőség, és gyógyíthatatlan. Pszichológus segíthet egy kicsit elnyomni, de megszüntetni sosem tudja.
2015. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában én is féltékenykedek elég sokat..
2015. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!