Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem h taszíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem h taszítom a pasikat?

Figyelt kérdés

Tudom h sok srácnak kellenék, de tény hogy én egy olyan pasit akarok magam mellé akiben semmit nem akarok megváltoztatni, mert a hibáival együtt kedvelem. Most van egy pasi akivel szivesen megismerkedtem volna közelebbről. Mikor megismert velem is olyan volt mint most minden nővel h bókolt kedveskedett akkoriban fel sem tűnt h mással is ilyen. Viszont mikor megtudta valakitől h bejön nekem mindenki másnak elkezdett udvarolni velem pedig közönyös lett és távolságtartó. Pedig régen jó csajnak tartott azóta se lettem ronda, a személyiségem nem hétköznapi de szeretnek az emberek ahogy észrevettem és tudtommal neki sincs baja velem. Ha közeledek viszont lefagy és távolságtartó, elutasító velem, aztán eltelik pár óra és már megint normális, kedves. Nem értem mert én nem nyomultam viszont van egy két nő aki rátapadt és ezt hagyta élvezi is, velük nem elutasító sőt az egyikkel valószinű össze is jött, pedig nem szebbek nálam. Mi a fene baj lehet velem? :O

22/L


2015. febr. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Latens homoszexuális vagy
2015. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre h minden pasival ez van aki megtetszik, csak eddig az összes került is..ő az első aki még ezután szóba áll velem.Azért vagyok kétségbeesve...
2015. febr. 11. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy beszerezz egy aranyhörcsögöt?

Most akciósan tudok kicsiket, és velük a pasizás is jobban menne, mert ahogy olvaslak, elég szörnyű életed lehet...

2015. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez csak egy pasi,es sokaig nekem is volt olyan hogy ismerkedtem,flort,de en nem akartam tobbet,es mikor eszre vettem hogy a lany akar valamit vissza leptem,mert beparaztam,es nekem tenyleg csaj a beszelgates kellett,mert nagyon csendes vagyok.
2015. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok látens homoszexuális...a pasikat szeretem :D

És nagyon boldog életem van egyedül is azért mert kiírtam egy kérdést még nincs szörnyü életem.

2015. febr. 11. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!