Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ő az egyetlen aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ő az egyetlen aki nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből mondom vagy bármi... de van egy társaság, ahol minden fiú velem akarna lenni, meg járni velem, sőt még szerelmet is vallanak, de Ő, aki 2 éve az exem volt, és én még mindig szeretem (semmi rosszat nem tettem ellene) , ő nem akar velem lenni, legalábbis nem mutatja meg semmi. L/20
2015. febr. 11. 15:48
 1/5 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:

"2 éve az exem volt"


Aki két éve az exed volt, az még mindig az exed, ha nem vagytok együtt... Just sayin'. Egyébként azért, mert ő már ismer.

2015. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ő tudja mi rejtőzik a felszín alatt...
2015. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értve 2 éve nem vagyunk együtt. bocsi:)
2015. febr. 11. 16:00
 4/5 anonim válasza:
meddig jártatok?
2015. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik az ember, tartja a mondás. Akik mind veled akarnak lenni, közülük egyikkel sem voltál kapcsolatban, így sejtésük sincs arról, hogy milyen veled. Külsőre bejössz nekik, esetleg még 1-2 tulajdonságod is, de többet nem tudnak rólad.
2015. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!