Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az a helyzet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az a helyzet hogy van egy fiú aki régebben nagyon szeretett engem és majdnem összejöttünk csak valaki mindig bekavart és így hagytuk egymást egy darabig de aztán megint elkezdtünk beszélgetni. Folyt. Köv

Figyelt kérdés

És én nagyon szeretem ezt a fiút és ő is szeret engem én ezt tudom mert bevallotta csak időközben neki lett egy barátnője és igazából ő iránta is érez valamit mert ha nem érezne akkor nem lenne vele valószínűleg,vagy nem tudom. És múltkor azt mondta "ki akar törölni a szívéből de nem megy" És nagyon szeretném visszakapni ezt a srácot mert tényleg szeretem. Egy suliba járunk.. Segítsetek kérlek,valami ötlet vagy valami

17/L


2015. febr. 11. 16:46
 1/8 anonim válasza:
Nagyon szeret, de kozben lett baratnoje? Fura. Es mi az, h valaki mindig bekavart?
2015. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet,hogy nem nagyon szeret de hogy érez irántam valamit az tuti csak ő is beleunt abba hogy bekavartak folyamatosan olyan dolgokkal amiknek nem voltak valós alapjai.. de mi hülyék hittünk mindig mindenkinek. Meg igazából nem tudtam még akkor eldönteni mit is akarok:\ mostmár viszont tisztán látok.
2015. febr. 11. 16:56
 3/8 anonim válasza:
Hany eves a srac? Szerintem beszelj vele, facen vagy szemelyesen. Remelem, nem az az eset, amikor csak jatszik veled. Mondd neki el, amit erzel oszinten, a tobbi rajta all.
2015. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

17 éves ő is.

igazából már facen mondtam neki hogy szeretem de nem reagált rá semmit csak annyit amit irtam fent is :\

2015. febr. 11. 17:02
 5/8 anonim válasza:
Akkor viszont, es nem akarlak elkeseriteni, de lehet hogy nem veszi ezt az egeszet olyan komolyan, mint te. Foleg, ha kozben baratnot is szerzett.
2015. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hm:\ köszönöm szépen azért!
2015. febr. 11. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék bunkó lenni, de ő nem szeret téged. Ha szeretsz valakit, akkor nem lesz mellette barátnőd, meg nem hagyod szó nélkül, ha bevallja a másik, hogy érez irántad valamit. Csak több vasat tartott a tűzbe egyszerre.
2015. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm, az első mondatnál azt hittem, 12 évesek vagytok!
2015. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!