Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lenne ideálisabb?

Figyelt kérdés

A helyzetem eléggé bonyolult, ezért nem tudom két mondatban összefoglalni. A sztori a következő: kint élek Angliában közel két éve, és egy iskolába járok egy lengyel fiúval, akit nagyjából már az elején kinéztem magamnak, de nem beszéltem vele soha, csak az egyik haverjával lettem jóba első évben. Lassan kezdtem is lemondani az egészről, mondván, ha tizenegynéhány hónap alatt egymáshoz sem szóltunk, ebben a hátralevő öt hónapban sem fogunk. Így mikor hazamentem Magyarországra nem kellett nagyon gátakat szabnom magamnak ismerkedés terén, összetalálkoztam egy buliban egy másik sráccal. Míg otthon voltam egyszer még találkoztunk, flörtölgetett velem (négyen mentünk el közösen egy ilyen beülős kávézóba). Januárban, visszajövetelem óta ugyanúgy beszélünk, becézget, hasonlók, és saját bevallása szerint nagyon tetszem neki. Azonban, mintegy végszóra, előző héten fényképezésnél a lengyel srác mellém lett állítva, hallotta, mikor a nevemet mondják, mire mentem a következő órára csak azt láttam, hogy valaki bejelölt ismerősnek, és ő volt az. Azóta minden nap ír, kétszer kísért eddig haza, iskolában is odajön hozzám, eljön a haverjaitól csak azért, hogy megkérdezze, hogy sikerült a vizsgám meg hasonlók, és az a benyomásom, hogy érdeklődik irántam, határozottan.

Az a probléma, hogy nem akarom egyiküket sem fölöslegesen hülyíteni. Mindketten tetszenek, viszont mindkettővel van probléma. A magyar srác egyetemre megy jövőre + távkapcsolat lenne, ráadásul nehezen fogadja el az érdeklődési körömet, betegesnek tartja. A lengyel fiúval pedig nehezen beszélgetek, mert nem túl jó az angolja és ezáltal nehezebben fejezi ki magát. Teljesen tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban, és tényleg nem szeretném bántani egyiküket sem.

Valaki tudna valami tanácsot adni az üggyel kapcsolatban, hogyan juthatnék ezzel dűlőre? *negatív kommentektől kíméljetek*

17/L


2015. febr. 11. 18:19
 1/3 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Milyen szép is ez: egy lengyel és egy magyar fiatal szerelmi története az Egyesült Királyságban. Akár egy UKIP reklámnak is beillene! :D
2015. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen a lengyel,mert távkapcsolatnak semmi értelme.Vele meg legalább szépen lassan felfejlesztitek a nyelvtudást,és melletted van legalább.
2015. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is a lengyelt válaszd
2015. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!