Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne bánjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bánjon igy velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A barátom és én lassan 3hónapja járunk.Az elején minden szép és jó volt,nagyon szerettük egymást,de egy idő után nagyon megváltozott.Furcsa lett.Rettenetesen gyerekesen viselkedik és van hogy szid engem,amikor megmondom neki,hogy zavar a viselkedése.Én 16 vagyok ő pedig 18,de mégis nagyon gyerekes...Mi ugyebár járunk edzőterembe,és egyszer beszélgettem ott egy fiúval,nem beszéltünk sokat csak 1-2 szót,erre ő nagyon kiakadt és kb egy hétig veszekedett velem.Most nemrég meg ő beszélgetett egy pár lánnyal,errefel mikor én mondtam neki hogy zavart,fel volt háborodva.Érdekes hogy neki szabad féltékenykedni,nekem meg nem.Manapság sokat veszekedünk és nehezen értjük meg egymást,sokszor a szakitáson gondolkodok...tudnék találni jobbat,de még valami mindig hozzá köt...Kérlek adjatok tippeket,hogy hogy tudnám a kezembe venni az irányitást,mert hiába állok le vele megbeszélni a dolgokat,őt nemérdekli és lekezelően válaszol stb.Mit tegyek?

2015. febr. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem késő szakítani.
2015. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyen jellem, nem fog csak úgy megváltozni. Szakíts, gondolom, hogy neked sem jó, hogy nevelgetni kell őt, mintha az anyja lennél.
2015. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad vele megbeszélni, nem ment. Ne pazarolj rá több energiát!

Én már azt sem viselném el, ha lekezelően szólna bárki is hozzám, ha nem adok okot.

2015. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok adni valami tippet szakitáson kivül?
2015. febr. 12. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, te megpróbáltad megoldani a dolgot, de ő nem vevő rá. Megváltoztatni meg nem tudod és nem is a te dolgod.


Lehet nem tetszik amit mondok, de túl fiatal vagy és persze, hogy ilyenkor még nem úgy látod, ahogy pl. én kivulállóként és idősebben.

De te döntesz, okosabbat már én sem tudok mondani.

2015. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!