Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az öntelt gonosz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az öntelt gonosz, mert nem akarok lealacsonyodni senkihez?

Figyelt kérdés

Ahányszor megkérdik tőlem, hogy miért vagyok egyedül általában azt válaszolom, hogy nem akarok lealacsonyodni egy nőhöz sem. A reakció erre többnyire az, hogy a 10 méteres körzetemben lévő lányok habzó szájjal kérik ki maguknak ezt a megszólalást, a fejemet és a bocsánatkérésemet követelik, aztán megkapom, hogy belőlem nem kér senki és egyedül fogok megdögleni. A helyzet csupán annyi, hogy ha én össze akarnék jönni egy nővel, lánnyal, vagy bármiféle nőnemű emberrel, akkor nekem le kéne ereszkednem az ő szintjére és együtt gügyögni vele, hogy ez meg az milyen cuki, a komolyság meg abban ki is merülne, hogy eldöntjük ki milyen ízű fagyit akarna enni. Én nem tartom magam túlzottan okosnak, sőt kifejezetten az értelmiség aljára sorolnám magam, de éppen ezért borzaszt el, hogy én, aki valaminek az alját képviselem számítok az egyik legokosabbnak a környezetemben. Nem vagyok egy kékvérű entellektüel, aki csupán úri passzióból merészkedik az ostoba pórnép köze, hogy jól kiröhögje őket, távolról sem. De visszatérve a párkapcsolatokra. Én nem tagadom, hogy vannak okos nők, sokkal találkoztam már, egynéhány teljesítménye és tudása lenyűgözött, a gond csupán annyi, hogy mindegyikük foglalt volt és, hogy a számarányuk az általam ismert lányok között százalékosan még mindig csak egyjegyű.

Miért nem érthető meg, hogy csak azért, hogy elmondhassam "na nekem is van valakim" én nem fogom eldobni az önbecsülésem, aztán kismacskák képeit nézve közösen egy cukros nyáltócsává olvadni a csajjal. Csak ebben az évben már kétszer is megpróbálkoztam komoly kapcsolatot teremteni, de mindahányszor elment a kedvem tőlük, ha mondjuk olyasmire került sor, hogy hímezzük a nevünket egy szivacskés párnára, vagy nézzünk meg egy romantikus komédiát. Nem vagyok se érzelmek, se humor híján, csupán ezen dolgaim nem kompatibilisek az övékével, de ők ezt képtelenek megfogni és valahogy mindig én leszek a gonosz, ha szóvá merem tenni, hogy én nem fogok gyerekesen viselkedni senki kedvéért, hanem egy hozzám intellektuálisan és lelkileg közel álló nőt szeretnék. Akikkel eddig voltam az elején egytől-egyik azt állították, hogy ők komolyak és érettek, aztán az első hosszabb beszélgetésünk alkalmával ki is derült, hogy ez kb. annyira igaz, mint amennyire egy átlagos politikus sajtótájékoztatós megnyilvánulásai. Nem látom jól magam kívülről, ahogy írtam nem vagyok egy géniusz, éppen ezért kérdem, hogy valóban az egóm lenne csak nagy és az akadályoz a boldogságban?



2015. febr. 12. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted egy kapcsolat kimerül abban, hogy együtt gügyögnek mondjuk a buszon, akkor lehet igazuk van a habzó szájú csajoknak.

Valamint szerinted egy kapcsolat egyenlő a lealacsonyodással?:D

Te kis önélzetes latol. Fejben nagy baj van.

2015. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Belefájdult a hasam a röhögésbe! De legalább szórakoztató volt.
2015. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen.


[link]

2015. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, és igen. Hatalmas az egód, de nem nagyon tudom, hogy mire (értem úgy, hogy nem ismerlek, nem tudom milyen ember vagy pontosan).
2015. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan en sem ismerkednek veled, de meg csak haveri szinten sem... surgosen kezdj valamit ezzel a gondolkodasmoddal, ha tenyleg boldog akarsz lenni.
2015. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes lejjebb adnod az igényeidből, mert nem tudnál boldog lenni egy kapcsolatban. Mindenesetre csak a modorod kifogásolható. Ahogy adod a választ: brutálisan őszintén.


Sajnos a világ nem viseli el a kegyetlen őszinteséget. Ezért kéne a véleményed megtanulni "tálalni".

Lehet finoman is közölni, hogy nincs a szintednek megfelelő hölgyemény a látóhatáron és akkor senki nem venné a fejed... :)


N

2015. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a különleges embereknek,nagyon nehéz magukhoz hasonlót találni.

A többség olyan amilyen....


nem szereti a világ az őszinte durva dolgokat? akkor pláne azt kell adni neki.

2015. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy gonosz ezek az igényeid,bár én sosem éreztem hogy lealacsonyodnék egy nőhöz,egyszerűen más gondolkodásmód,lehet tanulni egymástól,közösen fejlődni.Arra törekedj hogy egyenlő felek legyetek egy kapcsolatban,és ne a másik lenézése legyen.


majd találsz valakit aki neked megfelelő,de ha sokszor ok nélkül is elítélsz,lenézel másokat,az senkinek nem lesz szimpatikus.

2015. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"komolyság meg abban ki is merülne, hogy eldöntjük ki milyen ízű fagyit akarna enni."

B+, kikkel ismerkedsz te?!

Hány éves vagy? Kb 17 és 20 között lehetsz, az írásod alapján.

Amit te leírtál, az általában az iskolás lányokra jellemző. De ott sem olyan sokakra azért.

Talán próbálkozz idősebb lányoknál, nőknél. Akik már dolgoznak, azoknak hidd el a fagyi kiválasztása a legkomolytalanabb feladat. :) De ugyanakkor lehetnél valamivel toleránsabb is. Sok férfi is szeret aranyos dolgokat nézni, beszélgetni róla. Hát még a nők. Ettől vagyunk mi nők. Titkon ezért is szeret egy férfi nővel lenni, hogy babusgassuk kicsit.


Én sem szeretem a folyton "cuki-mukizó" embereket, de néha rám is rám jön picit. Most is és tini koromban is szerettem múzeumba járni pl. Van humorom, de sok viccen nem azért nem nevetek, mert nem értem a poént, hanem mert szerintem csak az idiótáknak poén.


Nincs olyan, hogy tökéletes valaki. Melletted lesz majdnem tökéletes.

2015. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező, a lényeg, hogy nem akarsz kapcsolatot. ezen lehetőleg ne is változtass, mindenkinek jobb lesz így :D ennyi a hozzáfűznivalóm
2015. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!