Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy majdnem mindenki dícsér, hogy milyen szép vagyok, jól nézek ki, csinos vagyok stb. De a fiúk még sem kezdeményeznek felém?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, nagyon kevesen kezdeményeznek...

16/L



2015. febr. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, a család és az ismerősök mindig ezt mondják, mi mást tehetnének.
2015. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem csak ők

szomszédok, osztályársak, évfolyamtársak, random megdícsérnek az eladó fiúk a boltokban, öreg nénik az utcán stb...

nem hiszem h ők kényszerből mondanák:D

2015. febr. 12. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mernek kezdeményezni, mert attól tartanak, hogy elutasítod őket, vagy pusztán elérhetetlennek tartanak téged. Ez utóbbit az alapján gondolom, amit mondtál, hogy szinte mindenhol mindenki dicsérően szól rólad, márpedig akkor tényleg nagyon gyönyörű lehetsz. Ettől függetlenül te is kezdeményezhetsz nyugodtan, nincs abban semmi rossz. Lehet, hogy néhányan felbátorodnak, ha látják, hogy érdekelnek téged. :)
2015. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hül*én fog hangzani de gondolkozz el rajta.

Például mert szép vagy! :) Nem lennél az első lány aki túl szép, és egyszerűen nem mernek odamenni hozzá, a "miért kellenék pont én egy ilyen nőnek?" gondolkodás miatt.

Amúgy elég gyakori gondolkodási hiba.


B verzió: szép vagy, de valamiért kiállhatatlan, vagy más féle tulajdonsággal ilyeszted el a leendő lovagokat. :DDDDD

Ismerek egy brutálisan szép lányt, de tényleg álom... lenne... ha elviselhető lenne a természete :DDDD Ő is "valamiért" még mindig egyedül van :D


nem ismerlek nem tudom melyik lehet, de gyakoriságban ezek szoktak előfordulni gyakran.


Amúgy 16 vagy az égvilágon semmiről nem maradtál még le.

2015. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kép nélkül nehéz,bármit is mondani,de szerintem próbálj nyitott lenni és feléd is jobban nyitnak!

de az se gáz ha Te kezdeményezel,vagy csak adj arra utaló jeleket,ha érdekled az illetőt venni fogja,ha nem akkor úgyis mindegy ;)

2015. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!