Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megérné várni erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megérné várni erre a dologra? Mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel már pár hónapja szakítottunk nem volt túl hosszú a kapcsolat 2hónapig tartott.Viszont úgy éreztem minden sínen van egyszer csak derült égből jött a dolog h szakítanunk kell mert már elmondása szerint "nem szeret úgy"

amit én nem tudtam hová tenni persze az egészet elbizonytalanodva közölte velem.A szakítás után még beszélgettünk erről a dologról és sok olyan dolgot mondott a szakítás okának ami nem volt valós,és éreztem rajta hogy bizonytalan.Később megváltozott a viszonyunk és azt mondta nem akar velem beszélni de egy 1,5 hónapra rá mégis elkezdtünk megint beszélni mint régen pár héttel utána azonban közölte velem h idegesíti hogy beszélünk és nem érdeklem már.Azóta nem írok neki és ő sem ír nem tudom hova tenni ezt a dolgot.Ami furábbá teszi hogy facebook-on még kint vannak a közös képek és amikor a profilomon rajta hagytam a kapcsolatot (véletlen) elkezdett faggatni hogy új barátnő-e. (Távkapcsolat volt viszont ahhoz képest 1-2hetente sűrűn találkoztunk)


2015. febr. 12. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szereted és úgy érzed vele kell leélned az életed, mindenképp megéri. (nem vagyok romantikus fajta, csak nem igazán tudom kevésbé nyálasan megfogalmazni(: ) Viszont, ha nem vagy biztos a dologban, és föltetted a kérdést, szerintem hagyd, jön más, akinél viszont biztos leszel, hogy bármeddig várnál rá!:D
2015. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!