Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aranyos ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aranyos ajándék hogy ha egy macit adok barátomnak ami egy szivet tart a kezébe valentin napra?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit elcsépelt de nem rosz
2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Bár én már 15 évesen is utáltam az ilyet, lányként.


Aranyosnak biztosan aranyos, csak vedd számításba, hogy nem mindenki bukik az aranyos macikra. Vegyél inkább egy jó bort, pezsgőt és főzz hozzá valami finomat, töltsétek együtt az estét/délutánt.

2015. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én lányként sem tartom annyira aranyosnak. Persze, ha olyantól kapom, akit nagyon szeretek, nem számít, és ez valószínűleg a barátodra is érvényes. De őszintén szólva nem tudok elképzelni olyan férfit, aki egy szivecskés macinak örülne leginkább. Én pl. sokkal többre értékelem az élmény szintű ajándékokat. Mondjuk egy séta, kirándulás, beülni valahova, egy film, stb. Hidd el, ezekből lesznek a szép emlékek :)

22/L

2015. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!