Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban van olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban van olyan fiú aki a göndör hajú lányokat szereti vagy mindenki csak az egyeneseket imádja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jelentkezem itt vagyok:)

18F

2015. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Göndör <3


23/F

2015. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az én csodálatos barátnőmnek gyári göndör haja van, egyszerűen imádom, egyszer kivasalta, azt hittem felvágom az ereimet :D
2015. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem pont a göndör jön be. meg szex közben amikor az arcomhoz meg a testemhez ér az nagyon... :)
2015. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.
2015. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hosszú haj csiklandozza a fiúk hasát.
2015. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csak az számít, hogy ápolt e vagy sem. minden más lényegtelen, ami a hajat illeti. aki pedig előnyben részesít valamilyen formát, színt, annak minden bizonnyal komplexusgazda. mondjuk anya. sosem értettem az anyakomplexust. saját anyáddal szexuálni... fujj!

elnézést, ez kicsit off lett.

2015. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
annak=az
2015. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok mindenkinek tetszik^^ [tapasztalat]

Üdv, egy göndörke :P

2015. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön! De amúgy az egyenes is tetszik.

Ismerek egy csajt aki irtó dögös göndör hajjal, egyenes haj meg annyira nem állt jól neki.

Ami nem annyira tetszik az a köztes állapot ami se nem göndör se nem egyenes.

2015. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!