Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti ezt hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti ezt hogy fogadnátok el?

Figyelt kérdés

Kissé nehéz eset lettem.

5évvel ezelőtt egy lánnyal megismerkedtem, együtt voltunk 3évig,majd a hátam mögött fogadott.

Lényeg, hogy ez után számítottam vele, és 2éve nem volt kapcsolatom. (se futó. .se egy éjszakás)

Tény a bizalmam elveszett, ez által hiába is próbálkozik/próbálkoztak be lányok, a barátságnál több nem lett.

Iszonyatosan ragaszkodó típus vagyok, ráadásul soha senkit nem csaltam meg...immáron 22éves fejjel családon gondolkozom, de így nehéz.

Nem tqgadom, én is próbálkoztam. ..de van egy határ amit képtelen vagyok átlépni egy könnyen. És az elmúlt két évben nem volt olyan lány aki ezt megértette volna...nem történt minden úgy,ahogy azt ők szerették volna. (de nem is bánom. ..legalább egy pár futó kapcsolattól megmentett a makacsságom)

Hogyan tovább? :(



2015. febr. 12. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
mit számítottál vele?
2015. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

*szakítottam

sry..nem néztem át.

22/f

2015. febr. 12. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Számítottam, hogy ez lesz.
2015. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mármint?
2015. febr. 12. 21:03
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon fiatal vagy... egy kicsit "engedd el" a témát - és egyszer csak azt veszed majd észre, megtalált a szerelem téged. A szerelem nagyobb nálunk - azért is vannak ezek a kifejezések: beleestem, elborít a szerelem...
2015. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem...félre értesz!

Ezt a dolgot már rég megemésztettem...csak valahogy felkell, hogy vezessem a témát,hogy érthető legyen a bizalom hiánya/elvesztésének oka.

A kérdésem. ..HOGYAN TOVÁBB?

-Nos, nem a szerelmet keresem/várom. ..hanem csak egy ember mellett szeretnék boldog lenni.Az sem zavarna, ha már gyermekes anyuka az illető (25éves korig) dee nem ez az álmom.

Egy jó kapcsolatból ha szerelem alakul ki, sose baj...de csak úgy szimplán nem fogok beleszeretni senkibe sem.

2015. febr. 12. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:

"de csak úgy szimplán nem fogok beleszeretni senkibe sem."

- azt te csak hiszed :D

2015. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2alatt nem történt semki...ne mondd azt, hogy majd pont holnap ...'péntek 13.-val' fog eljönni a pillanat?!

Ott huzkodja keresztbe a nyári villám akkor:p

Nem tudom, szerintem bennem van a hiba.

2015. febr. 12. 21:17
 9/15 A kérdező kommentje:
2év alatt
2015. febr. 12. 21:19
 10/15 anonim ***** válasza:

nem holnap... amikor a legkevésbé vársz rá akkor:D

Olvass Shakespeare drámákat: a szerelem úgy tör rá a nyomorult emberekre, mint derült égből a villám :D

2015. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!