Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint van még értelme egy 5 és fél éves kapcsolatnak ha már lasan két hete nem szeretkezet velem a barátnöm én viszont majd meg veszek érte akár a sex terén akár abban hogy szeretem. Mit csináljak h megint kivánjon vagy érdemes e?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miféle kérdé ez?

Két hétért kidobnál a kukába 5 évet? És mi esz, ha szül neked?


Ne legyél ennyire gyerekes!

2015. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 skorps válasza:
Neked kell eldöntened hogy szeretnéd-e még ezt a kapcsolatot, vagy nem. Ha igen, akkor beszéld meg vele mi a probléma, mert ezek szerint tuti van. És jobb tisztán látni :) Inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban
2015. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jázi :) ***** válasza:
100%

2 hét kihagyás és behisztizel?

Miért nem kérdezed meg tőle,hogy miért nem akarja?

Előfordulhat,hogy van valami a háttérben, csak nem akar/mert beszélni róla.

2015. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Probáltam már mondani neki hogy zavar h nem szeretkezúnk de azt mondta h nem tehet róla h ö nem kivánja anyiszor mindt én viszont elötte heti 2 3 szor együtt voltunk.mondjuk csak egy gyos menetre mert neki az elég énmeg szeretnék kicsi elöjátékot.
2015. febr. 12. 21:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen mert nem mondta még soha azt a közeledésemre h nem mert csak vagy azt h csinálhatjuk de ó ugysem fogja élvezni.
2015. febr. 12. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:

hmm, én is ebben a szituban voltam... :(


24L

2015. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha szereted küzdj érte mást nem tehetsz. Nem akarok csúnyát mondani de lehet nem szeret vagy nem vagy neki elég vonzó.

Meg kell vele beszélned mindenképpen. Ha egy kapcsolat rossz a szex az amin először kiütközik.

2015. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És te hogy oldottad meg a kapcsolatod?mert lasan énis kezdem azt érezni h nem ërdemes már tenem érte mert én aztán elviszem mindenhova holnap valentinap alkalmával vacsorázni és viszafelé nem kapok semit csak h mert nem kiván anyiszor mint én öt.
2015. febr. 13. 06:28
 9/11 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot bonyolitya h van egy közös keresztlányunk akit mindketten nagyon szeretünk és ha szakítunk akor ott ugyis találkoznánk és soha nem lépnénk továb.szeríntetek mit csináljak teljesen kivagyok idegiĺeg?
2015. febr. 13. 06:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Majdnem megcsaltam :D és akkor vette észre magát... hogy mennyire elhanyagolt. Azóta mióta jobban törődik velem, nekem is több kedvem van a szexhez, mint előtte. De továbbra sem érzem azt, h örökre együtt leszünk...
2015. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!