Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, miért nem képes sok ember arra, hogy párkapcsolatban éljen valakivel?

Figyelt kérdés
Konkrétan az olyan emberekre gondolok, akik már alapból úgy állnak hozzá az egészhez, hogy ők úgysem fognak senkit sem találni, ami szerintem nagy hülyeség.
2015. febr. 13. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Így lettek felnevelve, valami miatt egy ilyen berögződésük alakult ki.
2015. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Mert a negatív hozzáállás kisugárzik szavak nélkül is.


Bár franc tudja... én mindig próbálom a dolgok jó oldalát nézni persze a realitás talaján maradva, önmagamat adom a randikon, mégis közeledve a 30-hoz még egy normális kapcsolatom se volt.

Igaz, sajnos elég sok tragédia ért az eddigi életemben, amire már mondta egy-két ember, hogy csoda, hogy nem roppantam össze, mert némelyikőjüknek elég lett volna a sok közül egy-kettő is. :/ S lehet ez átlátszik a felszín alatt, de nem fogok szerepeket játszani.

2015. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért, Te már megtaláltad?

Vagy csak ennyire pozitívan állsz hozzá?

2015. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében beszélek. Talán azért nem találtam még senkit, mert elég antiszoc vagyok, meg leszarom stílusú. Meg sokszor fordítva működöm, mikor komolynak kéne lenni komolytalan vagyok és fordítva. Meg még a mai divatnak se felelek meg, meg nem vagyok jóképű se. Meg inkább csendesebb vagyok, még társaságban is. Unom a sok fölösleges dumát. Szal összességében nagyon negatív vagyok, legalábbis kívülről ez látszik, ja meg önbizalom hiányos is vagyok. Ezek után meg ki a szart érdekel, hogy milyen jó tulajdonságaim vannak. Úgyhogy maradok magam...
2015. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azert mert nem mindegy hogy kivel van az a kapcsolat, nem jovok ossze az elso csajjal csak azert hogy mutogassam a haveroknak. Nem agymelegitot keresek hanem testi lelki tarsat

23F

2015. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem alapból így állnak hozzá,hanem az évek során megtapasztalják,hogy esélyük sincsen...

És ez eléggé önhibán kívüli dolgok miatt következik be,nem fejteném ki,mert sok oldal telne be vele...

Jómagam is mivel nem helyesnek születtem,így a nők észre sem vesznek,mintha ott sem lennék.

És egytől nem kaptam akár csak egy esélyt,randira,bármire.Pedig kedves vagyok,értelmesnek is tartom magam és ápolt vagyok magamra.Hát ez van,bele kell törődni,én már kizártam a külvilágot,főként a nőket,rájuk sem nézek már,mert nincs esélyem náluk.

23/F

2015. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] :D
2015. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen de vannak olyanok akiknek azért nincs mert nem kell.

Pl ilyen v Tesla v Newton is.

2015. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!