Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lerombolja az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lerombolja az önbizalmam vagy tulreagálom?

Figyelt kérdés
Hát alapból nem én vagyok az esete sem, de belémszeretett. 145 cm 38kg kismellű 18/L vagyok, neki a műmellű nagymellű nők jönnek be neki, mindig nagyon megnézi a nöket. Meg mindig mondja h nőhetne a mellem de ígyis szereti mert szépek. Azt mondta minden fiú a nagymellűeket szereti, úgy érzem nem vagyok elégjó mellette majdnem elsirom magam szexközbe mert azt gondolom nem vagyok elégjó. Szerintetek?

2015. febr. 13. 21:30
1 2
 1/13 Rékcsi ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba, nem érdemel meg, keress valakit, aki megbecsül.
2015. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
huh szegénykém... nagyon úgy tűnik (de lehet rosszul látom) h a csávóka inkább úgymond beéri veled... ha nincs önbizalmad mellette, az nem jó.. beszélgess el vele... megérdemled h olyannal legyél, aki számára te vagy a legtökéletesebb, nem az elfogadható...
2015. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki ezt?
2015. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normalis! Mellette azt kellene erezned, hogy te vagy a legdogosebb, legkivanatos ember! Tetszhet neki persze a nagymell, de nem arultal zsakbamacskat, mikor megismerkedtetek. Vagy legyel istenno a szamara vagy alljon odebb, de ne gyotorjon teged. Raadasul egy olyan dolog miatt, amirol nem tehetsz! Jobbat erdemelsz!
2015. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Jó ég, úgy nézhetsz ki mint egy 9 éves :O
2015. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő te hozzád képes hogy nézz ki?

Mért jött veled össze ha nem vagy az esete?

Az hogy ilyeneket mondd mindenkit lelombozz senki se több se kevesebb senkinél mert mindenki érték mindenki jó olyanban amiben más nem.

Te mért vagy vele ha nem tesz boldoggá?

Legyen önérzeted senkiért se áldozd fel a fiatalságodat egy olyanért aki nem becsül és nem szeret csak nincs ló jó a szamár is cimszóval van ez által neked komplexusaid lesznek és nem tudsz önmagad lenni!


34/N

2015. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De cukker lehetsz!

Szerintem nem kene tovabb huzni ezt a kapcsolatot... Teljesen tonkre tenne.

2015. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!!!
2015. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. Szerintem hagyd ott.

Egy kapcsolat arról is szól, hogy szépnek, jónak, gyönyörűnek érezzük magunkat a másik mellett/miatt.

Nekem sem a párom az igazi ideálom. De úgy elvarázsolt, hogy imádom úgy, ahogy van. Szoktam dícsérni mit szeretek benne. Amiről meg tudja, hogy szeretem, de ő nem rendelkezik olyan testi adottsággal, arra azt szoktam mondani, hogy: "Ettől vagy te, te. Így imádla, ahogy vagy. Téged."

2015. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szegénykém:(
2015. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!