Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt ilyen lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen lányok akik így éreznek, mint a lent leírtakban?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány és egy fiú. Szeretik egymást, jól kijönnek, mindent megoldanak.

De a lány egy kicsit fura. Szereti a fiút, az életét is odaadná érte, feltétel nélkül szereti, hűségesen a szabad akaratából van a fiú mellett. De annyi furcsaság van benne, hogy amikor nemi együttlétre kerül a sor, a lány bele is megy, de nem azért mert igényli vagy mert kívánja a fiút, egyszerűen csak azért mert szereti.

Nagyon nehéz leírni, tehát...ő is igényli a szexet, és jó neki is, de ő el van nélküle, ő csak szeret és neki ennyi elég is.


ezt most hova tegyem?

vagy, hogy kell ezt érteni most?

mert én nem értem...most nem vagyok neki elég jó és nem kíván engem??

vagy mi? :(((


23F

20L


2015. febr. 14. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem megdugod rendesen ahogy kell,a hatalmadba kerítve,legyőzve,hanem finomkodsz vele,tökölsz.

ha rendesen megdugod és elélvez veled,akkor ő is fogja kezdeményezni a dugásokat egy idő múlva.

2015. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a barátnőd egy Yandere :D
2015. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a helyzet,hogy nem tudott felizgatni mert nem voltam elég érett, nem ismertem a testemet/magamat. Soha nem mentem el, így megvoltam szex nélkül. Ha nálatok is ez a helyzet, akkor mondd neki, hogy maszturbáljon ismerje ki a saját testét majd mondja el neked, hogy mit, hogy csinálj. Ha legalább egyszer elmegy mikor szexeltek, onnan ő is sokkal többször akarja majd. Egyébként én is 20 voltam.
2015. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!