Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból: ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból: ha a párotok elmenne egy koncertre, ahova ti is nagyon szeretnétek, de nem tudtok, morcosak lennétek?

Figyelt kérdés

Érdekel a véleményetek.


Én nem tudok elmenni a koncertre, tudom, hogy akkor más országban leszek éppen, a szüleimnél, nem tudom átszervezni, családi program. És pont akkortájt lesz egy koncert, amire nagyon szeretnék menni, és a barátom meg elmenne nélkülem is, minden lelkiismeretfurdalás nélkül.


Szerintetek ilyen helyzetben mi a felnőtt és érett hozzáállás?


Akárhogy is nézem, menjen nyugodtan, de ha elmegy, akármit is csinál, szomorú leszek, és kicsit bántani fog, hogy nem veszi figyelembe az én érzéseim. Viszont az is igaz, hogy mivel itthon sem leszek, hát mégis, miért ülne a hátsóján.


Szerintetek?


Előre is köszönöm! :)


2015. febr. 14. 11:02
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
s az miért jobb, h ha neked rossz, legyen neki is?
2015. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért fosztanád meg őt ettől az élménytől?

Én maximum azért lennék morcos, mert nem lehetek ott, de nem a barátomra haragudnék emiatt. Nem szeretném, hogy otthon üljön, miközben én külföldön nyaralok, menjen nyugodtan.

2015. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem jobb, de értékelném a gondolatot, hogy fontos neki ennyire a lelkivilágom békéje :D


Nem tudom megmagyarázni, igenis bántana, ha ő el tudna menni oda, ahova én is nagyon szeretnék, és el is menne. Ha én nem akarnék elmenni, akkor semmi bajom sem lenne, de így... Most gondolj bele, hogy te nagyon szeretnél elmenni nyaralni, de nem kapsz szabit. Már évek óta nem voltál tengeren vagy valami, de pont akkorra, amikor a párod tudna menni, neked fontos munkaügyi dolgaid vannak. Ő mégis elmegy nélküled, mert hát te úgyse tudsz. Nem esne rosszul? Na, kicsit felnagyítva, kb ez a helyzet nálam is.

2015. febr. 14. 11:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a külföldön nyaralás Szerbiát jelenti, ahol a szüleimmel egy szülinapot ünneplünk. Csodás nyaralásnak hangzik :D
2015. febr. 14. 11:07
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
ne haragudj de ez nagyon önző és gyerekes felfogás.
2015. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem haragszom, pont azért írtam ki a kérdést, hogy mások véleményét meghallgassam :)
2015. febr. 14. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, hogy ő el tud menni, és várnám az élménybeszámolót.
2015. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Önző vagy...és egy irányítómániás hisztis kis p*csának tűnsz most. Ez csak egy koncert. Nálunk is volt már olyan, hogy én elmentem egy koncertre, párom nem, mert nem ért rá. Pedig ő is el szeretett volna jönni. Még sem csinált ebből ügyet.
2015. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

teljesen őszintén: kicsit irigykednék. sajnos.


de nem csinálnék belőle ügyet,megkérném,hogy kapjon el egy két fotót,és várnám,hogy elmondja milyen volt.

2015. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!