Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a barátomnak mondom el a véleményem róla, ő tereli el a szót? 16L

Figyelt kérdés
Próbátam többször is mondani el, ha valami zavar engem a viselkedésében, de olyankor elkezd puszilgatni, és nem hagy, hogy mondjam tovább. És eltereli a témát. Utána ha megint mondom, megint igy tesz. Miért?

2015. febr. 14. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nagyon nem viselik jól a kritikát. Hogy ez ellen mit tesznek, miben nyilvánul meg, az változó. A barátod nem szereti megbeszélni a problémákat.
2015. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 +1
2015. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bandi6891 ***** válasza:
A fiú kicsit lehetne együttműködőbb,te pedig lehetnél kevésbé kritikus(ha esetleg nagyon az vagy!?)
2015. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg "taktikát" változtatni.

Ne csapj rögtön a lecsóba, és ne öntsd rá azonnal minden ellenérzésedet vele kapcsolatban.

Csomagol be szépen a mondanivalódat és ne engedd, hogy "eltérítsen" közben. :)

Kezdhetnéd pl. azzal, hogy:

"Nagyon szeretlek! Szerelmes vagyok beléd! Te vagy nekem a legfontosabb és szeretném ha nagyon-nagyon sokáig együtt maradhatnánk, DE /!/ ..."

És a de szócska után már mondhatnád a gondodat vele kapcsolatban.

Mi pasik könnyebben elviseljük a rosszat, ha "simogatnak" közben. :)

2015. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!