Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. A barátnőm szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A barátnőm szakított velem, mert "nem állunk egy szinten" Mit tehetnék? 20/f

Figyelt kérdés

A barátnőm tegnap másfél év után szakított velem és látszólag hajthatatlannak tűnt. Azért mert anyagilag nem állunk egy szinten, más érvet fel sem hozott és tudom ,hogy nincs senkije láttam ,hogy nem írtak rá facebookon tudom ,hogy szeret ,hogy összeillünk ő is mondta már rengetegszer de tegnap váratlanul minden előjel nélkül - vagyis állítólag az ,hogy írtam neki egy ilyen kis kedvesség gyanánt egy kis üzenetet ,hogy mennyire szeretem és ez gondolkodtatta el - szóval kidobott.

Félre értés ne essék, mi vagyunk jobb anyagi szinten, és úgy látom ez mindig is zavarta. Egyébként annyira alaptalan az egész úgy állít be minket mintha valami milliárdosok lennénk pedig egyáltalán nem. Nincs se luxusautónk se medencénk se öt házunk semmi...

Állítása szerint ez benne nagyon rossz érzéseket és szorongást kelt amit már nem bír elviselni.

Hiába mondtam akármit hajthatatlan :(

Kérlek segítsetek!


2015. febr. 14. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyni kell, ha ő nem tud ezen a problémán felülkerekedni. Nem értem, mert tudta már az elején is, akkor minek fogott bele? 37F
2015. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reálisan nem tudsz gondolkozni. Egyszerűen már NEM SZERET. Törődj bele, jobban jársz. Szerinted mit kellett volna mondani ha szakítani akar. Később még örülni is fogsz neki hogy most derült ki, nem tíz év múlva. Két gyerek, lakás után , hidd el sokkal szarabb a válás.
2015. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bandi6891 ***** válasza:

Ahol a vagyon az úr ott ne keresd a szeretetet.Tehát...


Máshol kell keresni.

2015. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De Szeret!
2015. febr. 14. 12:31
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Nem S.O.S. hanem Mayday a segélykérő jel...
2015. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit csináljak??? Segítsetek kérlek :((( Nem ír vissza
2015. febr. 14. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Most szerintem az a legrosszabb, ha folyamatosan piszkálod. Kicsit hagyd lecsillapodni a dolgot. Így még az esélyét is eljátszod, hogy esetleg ő jelentkezzen. Tudom, hogy mondani könnyű, de hidd el, hogy átéltem ilyesmit párszor.
2015. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!