Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok 10 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 10 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
15/l és 25F
2015. febr. 14. 13:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Számomra igen, sőt, ebben a korban ez nem is kérdéses...
2015. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2015. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ismerünk titeket, de szerintem ez hosszútávra elég sok..
2015. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen... Ha még úgy lenne, hogy 18 éves lenne a lány és 28 éves a férfi. Na jó, akkor is nagynak számít, mégsem lehetne annyira támadni, mint így alaphelyzetben.
2015. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is közel 10 év a korkülömbség én 19 ő 28 és hidd el néha rengeteg az a 9 év. Máskor nem érződik de szerintem gyakoribb hogy soknak tűnik. Sokmindenben teljesen eltér a gondolkozás módunk és az életszemléletünk. Akár honnan nézzük mögötte 10 évvel több tapasztalat van. Úgy gondolom lehet életképes egy ilyen kapcsolat de csak később. Még így is hogy 19 vagyok néha nagyon gyereknek érzem magam hozzá képest. Most gondolj bele mit jelentene ez ha 15 lennék. Azt mondanám hogy egy próbát megér de gondold végig a lehetőségeket és a következményeket :)
2015. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem sok. Szinte minden harmadik pár közt van legalább 5 év korkülönbség. Egyébként egy huszonéves férfi igencsak gyerek még.
2015. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sok.
2015. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen sok, az itteni sok retardált kiéhezett f**asznak biztos nem az, de most még sok.

És nem a lánnyal van a gond mert ezek a kis hülyék szerelmesek az idősebbekbe.

Hanem a pasival van a gond h ennyire vitte...

2015. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mindenkeppen. Hozzad korban leginkabb egy 17 ev koruli srac illene. Egy 25 evesnek boven masok az igenyei.
2015. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó,magyarázd már el hogy miben különb egy 17 és 25 éves igényei? Együttlét,szex,szerelem,megbecsülni egymást.

Aza 15 éves 2 év múlva lebabázik mint minden negyedik nő. Fel kéne fognotok hogy a kor csak egy szám! Semmi több. Ha megértik egymást és nem törvénybe ütköző semmi akadálya.

2015. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!