Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélünk a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélünk a barátnőmmel, de egy kis időre külöldre vitt az utam. Miről vehetem észre, ha esetleg megcsal, miközben nem vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Én bizom benne,tudom az egy kapcsolat alapja,de az ördög ugye soha nem aluszik:)Szóval szerintetek,honnan vehetem észre ha valami nem stimmel?
2015. febr. 14. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ezt a kérdést feltetted, tehát ebben a kapcsolatban már semmisem stimmel...
2015. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
nem bízol benne. Ha bíznál, ez a kérdés fel sem merült volna.
2015. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért nem stimmel?Szerintem senkiben nem lehet 100%-ban megbízni,én így gondolom.Sok olyan embert ismerek,férfit és nőt egyaránt,akik vakon megbíztak a másikban,majd még is megcsalták őket.Akkor arra mit mondasz?
2015. febr. 14. 17:26
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
azt, h aki tilosban akar járni, az megteszi, ha fejre állsz, akkor is
2015. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 17:35


Persze hogy megteszi,de azért ha nincs ott az ember,akkor könnyebb elcsábulni azért valljuk be.A szexhiányról nem is beszélve,azért ha valaki naponta kivan elégítve,testileg,lelkileg,nem feltétlenül a megcsalás fog elsőre eszébe jutni.

Persze úgy is benne van a paklibe,nem mondom.De azért így nagyobb rá az esély.

2015. febr. 14. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bíznál benne, nem tennéd fel ezt a kérdést (az oké, hogy átsuhan a fejeden a gondolat, de na), illetve akkor abban is bíznál, hogy nem neked kéne jeleket keresned, hanem őszintén elmondaná neked, ha megcsalna.
2015. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Képzeld, én pont egy olyan barátnő vagyok, aki együtt él a párjával, akit egy kis időre külföldre vitt az útja. A kérdésedre azt tudnám mondani, hogy bízz benne továbbra is, ha szeret, tuti nem csal meg. Egyébként lehet, hogy őbenne is megfogalmazódott ez a kérdés Veled kapcsolatban. Te mit mondanál neki? Nem kell elmondanod, de gondold azt, hogy ő is ezt válaszolná Neked. Ez talán megnyugtat.

2015. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!