Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire illik eredetileg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik eredetileg és hagyományosan baráti/haveri társaságba a párunkkal menni?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki már jópár éve 1-2 havonta összeül az ismerőseivel iszogatni beszélni kivel mi van stb....Nos egy külsőst (legyen az lányok esetében egy pasi vagy fiú esetében az aktuális csaja) mennyire illik ilyen helyre elhívni. Nyílván nem küldenék haza(nem olyanok) de azért érdekel vajon mit gondolnának a többiek.Én például szeretem amikor a számomra kedves emberek együtt vannak mind velem, de talán elsülhet ez úgyis hogy "miért vegyitem a pasizást a haversággal, mikor úgyis ráérek a hónap összes többi napján a párommal lenni..."

Nos?



2015. febr. 14. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem lány vagy, és a baráti társaságodba nem akarod magaddal vinni a mostani párodat. Ha a baráti társaság vegyes fiuk nők, akkor illik elvinni, ha pedig csak csajokból áll, nyugodtan mehetsz egyedül. De fordítsd meg a dolgot, hogy te mit szolnál az ellenkezőjéhez mindkét verziónál. Az érzéseid alapján mr tudni fogod a választ.
2015. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát nem tudom... Én ha a legjobb barátnőimmel találkozom, akkor olyan témák is szóba kerülnek, amikről mondjuk nem beszélnénk a barátunk/férjünk előtt.
2015. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

lány vagyok és a társaság vegyes DE mégis van szerintem veszély.

Tudniillik abből a társaságból azért pár fiú finoman hajtott rám korábban(persze nem egyszerre) én pedig mégfinomabban tudtukra adtam hogy nem az eseteim...Szerencsére ez nem mérgezte meg a viszonyt legalábbis ha maradt is bennük tüske akkor is ugyszólván tünetmentes.Ennek most is örülök. Ugyanakkor a társaságból az egyik lány elhozta a pasiját már kétszer és neki sem harapták le a fejét. De azért félek hogy a kikosarazott fiúkból ez kihozna valami rosszat mondván "Mégis mivel jobb ez a fazon mint én kedves XY???!!!"

2015. febr. 14. 18:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki előtte az igazat, és hagyd meg neki a választás lehetőségét. Amit írtam már, Te hogyan reagálnál, ha ő egy olyan társaságba járna, ahol pár lány már rámozdult. Valóban annyira fontos, hogy ki mit gondol. Ha pedig nem szereted igazán nem téma az egész..
2015. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csakhogy ne legyen félreértés... az tuti hogy én elmegyenka a társaságba....atz a kérdés hogy ha őt viszem magammal akkor nem hergelem e feleslegesen az ottani haverokat.ha nem történt köztünk a haverokkal semmi akkor nem fogom minden baráti haveri kapcsolattal felhagyni érte mert az már a ló túloldala
2015. febr. 14. 18:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg már döntöttél így a kérdés felesleges. Ha felhergeli őket állj ki mellette. Vagy vállald fel, hogy ő a barátod és legyen gerinced hozzá, vagy felejtsd el az egészet. Ez kicsit így gyerekesnek tűnik.
2015. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Túlspirázod ezt az egészet, hidd el nem te vagy azóta is a haverok életének középpontjában :D

Ők a haverjaid, vélhetően ha eddig mindenki tudomásul vette, hogy nem tetszik neked, akkor azt is tudomásul fogják venni, hogy ott van veled a barátod.

Főleg, hogy - mint már említettem - bármilyen hihetetlen, túl lehet rajtad lépni, nem marad mindenki szerelmes beléd, Ego Királykisasszony :D

2015. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
álljon meg a menet. azért ez nem ilyen egyszerű hogy már döntöttem és kész pasz.... tudod ezeket az ismerőseimet már kb 10 éve ismerem csalódni nem csalódtam bennük....ellenben már n+1 pasi inkorrekt volt velem. Természetesen nem prejudikálom hogy a mostani is csalódást fog okozni de azért az eszemet rossz értelembe véve még nem vette el a szerelem. tehát hiába a pasim azért azt tudom hogy őt csak 3,5 hónapja ismerem nem egy évtizede....tehát noha eddig frankó a kapcsolat nem fogom őt alanyi jogon két emeletnyivel az évtizedes ismerőseim fölé helyezni. Az egy dolog hogy őt másképp szeretem de nem csak körülötte forog a világ az én szemenbe se
2015. febr. 14. 18:46
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es nem hinném hogy totál közönbös lennék már nekik, láttad volna az egyik reakcióját 3,5 hónapja mikor elmondtam hogy randim lesz egy klasz csávóval.....
2015. febr. 14. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mit vársz. Akármit mondtunk nem jó. Én valószínűleg dobnálak ezért. Ez megalázó sértő a párodra nézve. Akkor ne vidd el, és ne mond meg neki, hogy mi a helyzet. Minden valószínűséggel úgy sem gondolod komolyan ezt az egészet vele.
2015. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!