Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évvel idősebb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexa19950 kérdése:

15 évvel idősebb férfival kezdhetek akinek van egy gyereke egy rossz párkapcsolata és évekkel ezelött jártunk 2 évet és most megkeresett?

Figyelt kérdés
Jelenleg a szomszédom. 5-6 éve ismertem meg. Szerelem volt mindkettőnk részéről. Nem vállalt fel mert még fiatal voltam jelenleg nem mer lépni a nője miatt... de én szeretem. szerelemmel.
2015. febr. 14. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

az volt hát szerelem...

eszed mint egy raklap uborkának ....

2015. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értelmes vàlaszt várok !
2015. febr. 14. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

"jelenleg nem mer lépni a nője miatt..."

Majd ha nem lesz neki nője, akkor lesz értelme ilyeneken gondolkozni. Ha annyira szeret, akkor ott fogja érted hagyni az asszonykát.

2015. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

értelmes válasz volt

naiv vagy és buta

15 év az tudod milyen sok?

gondolkozz már...

2015. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok,és 15 év itt is a korkülönbség!

Szívesen mondanám hogy mindent bele,de a palinak családja,gyereke van, és ezt neki kell rendezni. Te annyit tehetsz hogy közlöd vele mit érzel.

2015. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
értitek?:) szerelmes volt a pali de nem vállalhatta fel:))
2015. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évvel idősebb a párom és van egy fia. Elhagyta miattam a nőjét. (6 éve vagyunk együtt)

Tisztán add értésére, hogy boldogan benne vagy a dologban, miután szingli lett.

25N 24F

2015. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Istenem de naiv kis buta vagy, sajnos agyilag semmit nem változtál ez idő alatt.
2015. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem vállalat fel, mert fiatal voltál.

Most meg nem mer lépni a nője miatt.

Talál kifogást,de soha nem fog felvállalni, mert gerinctelen, és gyáva.

Ne pocsékold az éveidet egy ilyenre, hiszen két évet már elvett tőled, de garantálom részéről nem volt szerelem.

Most unatkozik, matrac kéne neki, gondolja, Te meg majd ugrasz. Sok a 15 év is, de itt inkább a jellemtelensége a sok. Meg a meséje, hogy miért nem vállalat fel eddig sosem.

2015. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok ? az sem mindegy
2015. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!