Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a jó döntés ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a jó döntés ebben az esetben? Szemét dolog lenne? Bővebben lent! 20 L

Figyelt kérdés
Egy fiúval találkozgattam egy hónapig,együtt töltöttük a szilvesztert,bemutatott a családjának. Viszont utána mintha az érdeklődését vesztette volna,és azóta nem is beszéltünk... De mostanában a bátyjával sokat beszélgetek,és tegnap találkoztunk is. Mitévő legyek? Találkozgassak vele tovább,vagy inkább hagyjam?
2015. febr. 14. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Folytasd nyugodtan, ha így haladsz, előbb-utóbb a nagypapa nagyon boldog lesz!
2015. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces! :) De mint mondtam,az öccse kezdett el hanyagolni engem, és miután nem beszéltünk, rá egy hetére már más lányokkal volt.
2015. febr. 14. 19:50
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Találkozgass a bátyjával...
2015. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A srác hibája, szerintem nyugodtan ismerkedj a bátyjával, ne érezd emiatt rosszul magad.
2015. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomulj a batyusra meglatjuk mi sul ki belole:3
2016. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!