Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem a férfiak! Kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a férfiak! Kellenek Nektek?

Figyelt kérdés
Lányok! Régen a férfiak harcban harcoltak, küzdöttek és mindent megtettek értetek és a családjukért. Ma a "férfiak" plázákban sétálnak és szoláriumban fekszenek, eldobnak majd lecserélnek másra. És Nektek mégis ők kellenek. Ezek a kakadú hajú valakik, akik egyre szűkebb és hasonlóbb ruhát viselnek mint ti. És Nektek mégis ők kellenek. Miért? Ezt a felsorolást általánosságban írtam, vannak kivételek de abból egyre kevesebb. Nagyon sok olyan lány van, akiknek tényleg a "nőies" fiúk jönnek be. Ezekről a lányokról azt gondolom, hogy sokkal könnyebben vonzódnak saját nemükhöz, mert egyszerűen a nőies vonásokat kedvelik még a "férfiakban" is. Egyszerűen nem értem ez hogy lehet!? Egy fiú is adjon magára nem erről van szó, de már a ruhaboltokban is elgondolkozom sokszor azon, hogy most a férfi vagy a női részlegen vagyok. Egy férfi ne plázákba vagy szoláriumba járjon, hanem eddzen, mozogjon ahogy régen azok a férfiak! Akik harcban harcoltak, küzdöttek értetek! Ezek után még mindig nem értem, ez miért így van? Lányok!

2015. febr. 14. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
De orron rúgnálak, te dög. :)
2015. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Hála istennek az én párom nem ilyen. Nekem ilyen sosem kellett. Nem illik rá az általad adott jellemzés :) Szerencsére. Az ilyen plázás szolizós feszülős ruhákban járó kis csíráktól én távol tartom magam :)


23L

2015. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Az igen.Képzeld én is a plázából öltözködöm,képzeld nekem is felnyírt,zselézett hajam van.Igen,feszülős cuccok.Na te most,ki feltette a kérdést,kíváncsi lennék rá,mennyire keményen edzel,szagoltál-e már bele bármiféle küzdősportba.Mert lehet,hogy a sokszor megkapott "páwa" jelzőt kapom,de attól függetlenül 7 napból 5-öt edzek.A nőt eldobom,ha olyan (jelenleg közel 1 éve párkapcsolatban élek.)


És akkor ?

Irigy vagy ?


19/f

2015. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

El vagy egy picit tájolva ,de nagyon! Nem csak ez a két véglet létezik, és régen sem izom állatok lakták a földet. Régen is voltak vékony/törékeny szépfiúk. Lehet hogy olvasnod kéne egy picit hogy tájékozottabb legyél.

A nőket a hónap 3 hetében jobban vonzzák a finomabb vonások. És a harcnak nem sok köze van a férfiak kinézetéhez. Nem csak napbarnított rajzolt kockahasú spártaiak mentek küzdeni!

2015. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Gondolj bele mi lenne,ha mondjuk az én gimim aulájában minden nagyszünetben ökölharc menne a fiúk között a kiszemelt lányért.Aki fennmarad az nyer XD

"-És a piros sarokban az iskola alfa hímje és aktuális bajnoka ,az aréna legendája,az esőhozó....TOMIBOY!!

-A kék sarokban a kihívó:16 cm színhússal és a maga 21 évével a kilencedikesek sztárja,a mindig sármos...KOLOMPÁR RONÁLDINNYÓ!!"

Szerintem túl sok Spartacust néztél mostanában,chill XD

2015. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is arra céloztam, hogy szó nélkül menjünk neki a másiknak, hanem hogy a férfias jelzők sokkal kevésbé dominálnak manapság. És azzal sincs baj, ha valaki a plázából öltözködik, ahogy én is, de ne az legyen már a legfőbb elfoglaltsága. Azzal meg tisztában vagyok, hogy nem nagy darab kigyúrt emberek harcoltak régen, mint a mai filmekben.. Ezért sem írtam olyat, hogy egy férfinak úgy kellene kinéznie. Itt a küzdelmen van a hangsúly meg a férfiasságon!
2015. febr. 14. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a férfiasság jön be, semmiképp se a nőies ,,fiúk".
2015. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!