Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok akik nem sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nem sportolnak semmit, miért várják el, hogy egy pasi legyen sportos, izmos, jó felépítésű? Milyen alapon? Az otthon punnyadó, léhák miért várják ezt el, mikor ők nem tudják ezt viszonozni?

Figyelt kérdés

Nem ellentmondásos ez? Alanyi jogon olyat elvárni, amit ti nem tesztek meg?

Nem szeretnék általánosítani, azon hölgyek akik sportolnak nyilván nem is veszik eme kérdésem sértésnek, ugyanis részükről jogos elvárás.



2015. febr. 14. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Igénye lehet az igénytelen embernek is nem?:)
2015. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ó, de még mennyi mindent elvárnak úgy nagy általánosságban az emberek, amit nem tudnak viszonozni. Szerintem ilyen esetben azt keresik a másikban, ami belőlük hiányzik.
2015. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért, amiért az itteni válaszolók 95%-a is elvárja, hogy egy csaj legyen szép, okos,aranyos és a paraméterei 90-60-90 legyen.


Ők is mind adoniszok.

2015. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem mindenki maga döntse már el, hogy mi az amit "elvár" a másiktól, max nem jön össze. Neked legyen már ez mindegy. Köszi puszi
2015. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez izles dolga. En pl. rendszeresen tornazom, karcsu testalkatu vagyok, megis a nagydarab, mackos tipusu ferfiak tetszenek. Ugyanigy: egy kevesbe sportos nonek meg tetszhet a kisportolt srac.
2015. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
mert ha nekem az jön be, nem fogok más sráccal összejönni.
2015. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 6/6

A kérdés csak az, hogy az elvárásod tudod viszonozni vagy sem?

De fölösleges ezt ecsetelnem, értelmezési problémáid vannak.

2015. febr. 14. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
#3 assal nem értek egyet... am sztem kerdesre valaszolva:igazad vn de egy csaj jolnezki ugyis ha csak vekony a fiuk meg izmosan/sportosan :D
2015. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Én lányként azért várom el a barátomtól, hogy legyen sportos, jó kondiban, mert az apám számomra a mérce, aki világéletében sportot. Persze nem kell izompacsirtának lennie. A kondis fiúcskák nálam nem számítanak bele a sportos kategóriába. De pl. én imádok túrázni, futni, bicózni és beleőrülnék, hogy ha a barátom nem bírna ki egy túrát, 100 méter kaptatótól kifulladna. Szerintem ez gáz és férfiatlan.


És igen, valóban ellentmondásos, hogy egy lusta csaj elvárja, hogy dögös, sportos pasija legyen. Bár én ilyen párokat nem ismerek. Max. olyat, hogy saját magukról állítják, hogy milyen sportosak, aztán persze Szilvásváradon nem képesek pár km-t gyalogolni a Szalajka-völgyik. Inkább felülnek a kisvasútra, ami felviszi őket oda. Na ez az igazán szánalmas...

2015. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

6os válaszoló vagyok.

miért kéne viszonoznom? sportos fèrfi nem csak sportos nővel lehet. ha a sportos férfinak pl a telt lányok jönnek be, nem fog azèrt meghízni...vagy ha valaki szőke, nem festi be azért a haját vörösre mert olyan hajszínű jön be neki...

2015. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!