Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2013 szeptemberében összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2013 szeptemberében összejöttem egy csodálatos lánnyal. Kapcsolatunk egészen 2014 szeptemberéig tartott, tehát egy évig egy boldog kapcsolatban éltünk. Számomra és a lány számára is ez volt a legelső párkapcsolat. Első szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszont a szakítás elég haragosan zajlott, és én nem akartam elengedni. De ő menni akart. Ez mostmár ugye 5 hónap viszont még most sincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá, van amikor könnyeim is kicsordulnak. Kiprobaltam azt, hogy a sporttal levezetem a dühömet és a hiányomat de sajnos közben is rá gondolok. Azóta volt egy párkapcsolatom, egész 3 hétig tartott, valentin nap szakitottam a lannyal, mert rajottem, hogy en ot nem szeretem, es mindig az elsőre gondolok mikor vele vagyok is. Tehàt mielőtt lefeküdtünk volna először, én kidobtam. Rengeteget álmodok az első szerelmemmel, és nagyon sok olyan dolog történik velem ami mintha rá emlékeztetne. Mindig rájövök, hogy en még mindig borzasztoan szeretem. Mit tegyek?
2015. febr. 15. 08:58
 1/7 anonim válasza:
Tartod vele a kapcsolatot? Milyen a viszonyotok? Ha van rá lehetőség beszélj vele erről.
2015. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem , sajnos nem tartom vele a kapcsolatot. A szakítás eléggé úgy zajlott mintha valaki befolyásolta volna őt.. Még egy normális indokot sem kaptam. De október óta nem is beszélünk..
2015. febr. 15. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed, valszeg más már jó ideje húzogatta, így megy ez.
2015. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg nem csalt, az 100%. Tehát az lehet, hogy utánam volt valakije, de mig engem nem ''dobott ki'' addig nem volt senkije. Én inkább másféle befolyásolásra gondolok itt elsősorban..
2015. febr. 15. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Mind ezt mondja:D

"Engem tuti nem csalt meg":D

Tudod hány ember nőjét húztam már meg?

Hidd el eleget ahhoz, h lássam h megy ez.

2015. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt rá lehetősége, hogy megtegye. Szülei vitték és hoztàk suliból, és onnan meg csak hozzam jöhetett, senki máshoz. :)
2015. febr. 15. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az életben az egyik legnehezebb dolog az elengedés. akár családtag akár szerelem, ahogy leírtad ő már más életet él, de te még a múltban ragadtál. Lassan most már muszály lesz felálnod és ne keress pótlékot addig amíg nem vagy túl rajta.
2015. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!