Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy teljesen kiábrándultam a párkapcsolatokból, meg mindenből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul vagyok minden aspektusától egy hatalmas csalódás miatt. és nm nagyon megy feldolgozni, nem tudok más lányokra nézni de az exemre se (mer egy hűtlen rbnc rosszul is vagyok tőle. ), senkivel nem tudok elképzelni semmit.2 dolog amibe menekülni tudok a munka és a sport. Meddig marad fenn ez az állapot? (tart egy ideje már) barátaim nincsenek, család is hullik szét.mellé jön az hogy én se vagyok 100as.23 F

2015. febr. 15. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz!
2015. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kezd el önmagadat újra felépíteni. Uj hobbik, új ismerősök, csinálj olyat amit eddig nem. Keress életcélokat. és tanuld meg!: hogy nem csak a jó dolgokban kell tudni úszni, ha nem a rosszban is :) szép napot
2015. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkabb magadtol kellene rosszul lenned Soma. Oktober 1 szakitottunk te letiltottal mindenhonnan. Utana kibekultunk egy hetre megint letiltottal mindenhonnan ( terhesen) és harom hetig felem se neztel. Mivel sajnos abortuszra kellett mennem igy már annyira nem faj. Megint kerestel aztan 2 nap után megint dobtal egy honapra megint letiltottal. Jan 1 megint tisztalap es én csak annyit kertem halassz pár hónapot a katonaságnál. Nem tetted meg mondtam hogy akkor vége. Én ekkor lefekudtem egy fiúval akit elég jól ismerek már. Szerinted ezzel megcsaltalak ( 1, én mondtam el ezt neked őszintén 2 nem voltunk már együtt 3 négy hónapig jatszottad a szakitok kibekulok dolgot) tegnap meg tudjuk mitortent megvertel megint mert ezt elmondtam. De oké hűtlen vagyok ideirhatod h ez nem így volt de mi ketten tudjuk h igen. Ezek ellenére is sajnálom nagyon csak tovább akartam lépni és nem ment
2015. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnalom ez téves. nagyon rossz lehet ez a soma. az én barátnőm velem lefeküdt monda szerelmes belém és rá 3-4 napra mással megb***szatta magát aki az én régi haverom.közbe írta hogy szeret amit bárkinek meséltem mindenki szerint gusztustalan. szóval szerintem téves story.kitartás jó felejtés neked is ismeretlen:)
2015. febr. 15. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem harom nap hanem 1,5 het az utolsó szakitas utan de mint irtam többször kidobtal de ok mások előtt megint tagadodxd vicc kár h tudom az email címed nem?
2015. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy amúgy nagyon... Na szia:)
2015. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló,sajnálom keversz valakivel. de ha 1,5 hét után teis valakivel lefekszel úgy hogy mást szeretsz állítólag,nagy k**rva lehetsz.
2015. febr. 15. 11:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Ok:D
2015. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is 23 évesen volt egy hatalmas nagy csalódásom és a sport-tanulás majd a munka segített. gyakorlatilag hányingerem volt a nőktől, 2 évig semmi mással nem törődtem csak a sporttal és a tanulással, majd a munkával.
2015. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megértem haver remélem segit. azon gondolkoztam megirjam e mostani baratjanak hogy gyakorlatilag őtis megcsalta mer velem k*rt de előtte nem akarja kiderüljön.pedig nemcsak fb beszélgetés van meg..
2015. febr. 15. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!