Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj vagy vele? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom rosszkedvű.....és ugy érzem,hogy én tehetek róla :'( csak arról beszéltünk, hogy a bátyám megint versenyen volt és győzött stb....és a bátyám rengeteg mindenben jo....kb semmi nincs amiben rossz lenne.És a barátomnak nincs sok erénye....az én családomban pedig mindenki kiemelkedően tehetséges valamiben.És most kiakadt hogy ő nem illik a családomhoz.Viszont nagyon nagyon szeret engem és a tegnapi napunk is varázslatosan gyönyörű volt.Kb belehalna ha elhagynám amit nem teszek meg mert én is nagyon szeretem őt de ebben ugy érzem én vagyok a hibás hogy most rosszul érzi magát....:'// szeretnék neki segiteni megtalálni azt a dolgot amiben tehetséges nagyon.De nem tudom kezelni ezt a helyzetet mikor magát alábecsli...én agyon ajnàrozom ilyenkor mert komolyan értékes embernek tartom és szeretem.

Mit tegyek,hogy ezt leállitsam ála?


2015. febr. 15. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké, rosszul érzi magát, én is így lennék, de ez nem a te hibád, ne okold magadat. Mondd el neki, hogy ettől függetlenül is nagyon szereted, és hogy ez nem érdekel téged.
2015. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos van sok jó tulajdonsága. Az hogy megtalált téged, és hogy szeret is, az már máris kettő.
2015. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizalma. Nem másoknak kell megfeleljen először, hanem önmagának. Azután már te is tudsz segíteni neki, addig nem.
2015. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!