Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak számomra romboló és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak számomra romboló és bunkóság?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt. Ha elmegyünk valahova és van ott egy csinos csaj szinte öntudata nélkül mindig nézi. Mármint nem folyamatosan, hanem oda oda pillantgat.

Ez volt ma délelőtt is.

Azt mondja semmi szándék nem volt benne meg ő nem vette észre magán.

Nekem mindig mondja hogy gyönyörű vagyok és érzem is hogy szeret, bízom benne, de ez idegesít.

Elkönyveltem ezt egy férfi dolognak de akkor is idegesít.

Kár ezen fennakadni mert úgy sem változik vagy lehet ezzel valamit kezdeni ?


19 L


2015. febr. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha észreveszed rajta, ragadd meg az arcát és csókold meg, hogy közöld vele, hogy te is itt vagy ám, téged is lehet bámulni.
2015. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Üdv a klubban :\ Én is így vagyok, de megmagyarázza mindig, hogy 'pasi' dolog...de persze ha fordítva lenne vérig lennének sértődve.
2015. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni tűrőképesség függvénye - engem baromira zavarna, de van ilyen szoknyavadász barátom, akinek a barátnője megszokta, jól viseli.
2015. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondja semmi szándék nem volt benne meg ő nem vette észre magán. "


Elhiszem. Öntudatlan cselekvés. Ha szólsz neki (mivel öntudatlan mozgás) nyilván akkor sem fog tudni vele mit kezdeni.

Magyarán: akár szólsz akár nem amit nem vesz észre mert nincsen tudatában azt nyilván kontrollálni sem fogja tudni.

(amúgy szex rendben van? Nem kielégületlen esetleg? az tud nyálcsorgató üzemmódot eredményezni)

2015. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Teljesen rendben van a szexuális életünk.

Épp ezért nem értem..

Lehet tényleg csak 'férfi dolog'..

2015. febr. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!