Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két ember akik csak azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember akik csak azért nem jönnek össze mert osztálytársak, hogyan segítsünk nekik?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és egy fiú osztálytársunk, és kettőjük között hihetetlen a kémia (egyiknek sincsen most párja) és nem akarják beismerni hogy bejönnek egymásnak. aki látja őket együtt, az mindig azt hiszi, hogy együtt vannak egész nap vitatkoznak meg próbálnak olyan helyzeteket előidézni, hogy vitatkozhassanak. Borzalmas látni, hogy nem engednek maguknak meg egy kis boldogságot, pedig mindenki látja hogy hogy szikrázik közöttük a levegő, ráadásul mind ketten meg érdemlik hogy együtt boldogok legyenek.

Nem tudtok valamit, amivel segíthetünk rajtuk?

Mind2 18 éves

Előre is köszönjük a válaszokat!



#barátság #osztálytárs #házi nyúlra nem lövünk
2015. febr. 15. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne szólj bele, viszonylag nagyok már, majd lépnek, ha akarnak.
2015. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én rendkívül ideges lettem volna, ha az osztálytársaim bekavartak volna a szerelmi életembe. Hagyd őket, ha akarnak valamit egymástól, lépnek.
2015. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
értelmesek.osztálytárssal nem járunk
2015. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy, mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni.
2015. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
#3-as miéer 0%? Osztálytárssal valóban nem járunk. Gondoljátok végig: vége ven, de össze vagytok zárva. Nap mint nap látjátok, amint épp mással flörtöl, csókolózik, stb. Évekig! Aztán itt nyígtok, hogy hogyan felejtsétek el?
2015. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én szavaztam le, viszont nekünk Már csak egy év van hátra...
2015. febr. 15. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
a srácnak mondd meg hogy hívja el a csajt valahova ennyi
2015. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesek. Azaz 3 hónap múlva befejezik a sulit?

Akkor meg miért "osztálytárssal nem járunk"?

2015. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj nemár, szinte kész felnőttek, ne akard már összeboronálni őket!

"nem akarják beismerni, hogy bejönnek egymásnak".. ez most komoly? "én látom, hogy szerelmes vagy, mennyé oda, látom, hogy ő is szerelmes beléd, jöjjetek össze! miért? mert én azt mondtam, hiszen nektek ez így lesz jó!"


hagyd őket békén! ez az osztálytársas duma még bejön kilencedikben meg tizedikben, de nem 2 hónappal az érettségi előtt! és különben is egyrészt lehet sokáig tart a kapcsolat, meg felnőttebb korban lehet értelmesen is szakítani..


ne akard megoldani más életét! olyan vagy mint valami szervezkedő anyós vagy mittomén:D

2015. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!