Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel viszonozhatnám a valenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel viszonozhatnám a valentin napi ajándékát a páromnak, akivel távkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon messze lakunk egymástól egyenlőre, és jelenleg nem tudok neki csomagot küldeni bizonyos okok miatt, meghát mire az megérkezne....Szóval Valentin napra írt nekem egy dalt, ami mellesleg nagyon szép. Én viszont nem vagyok ilyesmiben jó, de nagyon szeretném viszonozni neki. Van valakinek valami ötlete? (Az hogy hírtelen meglátogassam nem megy, mivel fél évente találkozunk...Ő Koreában él, Én meg Magyarországon.)

2015. febr. 15. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
énekeld el a dalát :)) Vedd fel és küld át neki mond el neki mennyire szreted:)) És h nagyon köszönöd :))
2015. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem egyálltalán nincs jó hangom sőt, de Ő meg zenész családból származik...Így nemannyira jó ötlet haha
2015. febr. 15. 15:05
 3/3 anonim válasza:

"Ő Koreában él" ha együtt maradtok, akkor talán Te is ott kötsz majd ki... többet lehet ott is keresni :))

komolyra fordítva a szót: egyébként sztem sokaknak jó 5let lehet az első :) (de ha Neked nem, sajnos erre nem tudom a megoldást)

2015. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!