Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnam kiverni a fejembol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam kiverni a fejembol azt, akivel soha nem is voltam egyutt de beleszerettem? 3. fél segitsegevel?

Figyelt kérdés
Ritkan beszeltunk eddig szemelyesen de megkedveltem sajnos tulsagosan is, pedig mondta hogy csak batar de elvesziteni nem akar...
2015. febr. 16. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
3.nem segit meg azt csak becsapnàd az fer lenne vele??
2015. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
O meg egy masodikkal jar es 3.ba szerelmes.
2015. febr. 16. 00:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa vagy a 3.al lenne fair? Ha kellokeppen jo a tarsasaga es 1 hullamhosszon vagyunk akkor nem feltetlen
2015. febr. 16. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen patrik hajni is megmondta..majd idővel megszereted megad mindent..nem az a lényeg mit ad meg milyen terepautot vesz és még a véleményed is kikéri..

Mindig az első megérzés a jó akkor ez miért nem működik??

Bekem pedig régen szokott. Akit kinéztem az kölcsönós volt eddig..pl.buszon a sràc..barinőmnek mondtam nézd hetek ota szemezünk..egyszer meg mikor leszàllt cetlit nyomott a kezembe egy du.randi volt..olyan romi volt..azok a fiuk kihaltak :P

2015. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ritkán beszéltetek, de már nem akar elveszíteni?
2015. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ha a csaj szep csinos aranyos es egyedulallo persze. De nem csaj vagyok.


Utolso valaszolo: fb-n es viberen minden nap. Mindent tudunk egymasrol. Van 1 titka amirol csak en tudok es senki mas. Na ilyen viszonyban vagyok vele.


agyon rossz a kedvem miatta az elmult idokben. Tudom hogy nem kaphatom meg de megis akarom. Most. Azonnal. De nem. Nem lehet. Le vagyok torve ezert. Az egyetlen megoldas az lenne ha elfelejtettne velem vki mas. Szerintem de nincs senki mas.

2015. febr. 16. 01:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt a csunya nagy anyajegyet a bal farpofajan azt mindenki tudja, sot latta is a faluban.
2015. febr. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok
2015. febr. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!