Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok, ha a barátotok az exével találkozna, mondjuk elmenne vele moziba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha fiúról lányról van szó, ez semmiképp se normális dolog, hogy akit régen kurogattam azzal moziba ücsörgök és nem a barátommal vagy a barátnőmmel hanem az exemmel....
2015. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolerálnám. Megmondanám neki, hogy akár vissza is mehet hozzá.
2015. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kettesnek. Mondom ezt srácként. Normális férfinak eszébe sem jutna az exével moziba menni. Ha ezer éve nem dumáltak (bár, ha már nem a párja, minek dumálnának?), arra ott egy kávézó 30 percre gyors. De nem egy mozis kiruccanás.
2015. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek az eddigi válaszolókkal, de várom a többiek véleményét is!
2015. febr. 16. 00:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk nem mindegy, hogy hogy ért véget a kapcsolatuk.

Teljesen más a helyzet, ha az ex mindig is jó barát maradt, netán neki is van valakije, és megint más, ha csak úgy feltűnik a semmiből, és nyomulós stílusban ráveszi, hogy menjenek el moziba.

2015. febr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem az ex csaj kereste fel a fiút hanem fordítva. Egyébként tudtommal még nincs senkije..
2015. febr. 16. 01:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiherélném.
2015. febr. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog, ha még mindig jóban vannak és eddig is beszélgettek, esetleg találkoztak. Tudom ex, meg minek akarna egyáltalán bárki is kapcsolatban maradni vele stb...de...nekem is az exem volt az egyik legjobb barátom, amíg együtt voltunk. Nem működött, szakított velem, de azóta is beszélünk minden nap, és nem szeretném elveszteni őt, mint barátot. Bár alap kérdés a bizalom is. Amíg együtt voltunk, ő is találkozott más lányokkal, főként mivel a legjobb barátja is lány, többször aludt nála is. És miért ne tette volna, ha egyszer jóban vannak?
2015. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!