Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes vagy kedvel?

Figyelt kérdés
A lány 14,barátok vagyunk. Mikor náluk vagyok a szobájában,és szemtelenkedek valami nagyrészt üres naplojával hogy elolvasom mindíg rám mászik,leveszi a zokniját és lábát az arcomba nyomja,csapkodja a fejem. És ez odáig oké,de tényleg egy üres naplóról van szó...
2015. febr. 16. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lábfétises a kislány, de cuki.
2015. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2015. febr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üres mert amitnir kitépi vagy kitörli vagy csak olyan naploja van mint nekem -amihez a varàzstoll van keresd meg a làmpàt ugy làtod mi van odaìrva annélkül neked üresnek tűnik..
2015. febr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nincs olyan tolla,se lámpája. Több ilyen notesze van,és tényleg csak 1-2 oldal amibe belefírkál ezt-azt.

Ez szerintem nem elég ok arra hogy rám másszon folyton,és dörzsölődjön,kicsit harapgáljon.. meg hasonló... Ez szerintem már több mint baráti marakodás. Sokszor úgy veszem észre hogy azt akarja hogy átöleljem...

2015. febr. 16. 01:35
 5/8 A kérdező kommentje:
de lehet én látom tévesen mert fiú vagyok, meg egy kicsit kedvelem is őt.
2015. febr. 16. 01:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit??az kevés :(

Ölelést meg mindenki szereti..megnézné beindit e a kúlseje vagy taszitod..megérezné tudod a testi jelek..de minek magyaràzom pasibol vagy..bàr ezen az oldalon minden előfordulhat.. 👧

2015. febr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan bejössz neki. :)

Mi is anno sokat civakodtunk barátian az öcsémmel, de sosem harapdáltam vagy dörzsöltem magam hozzá... ez már több lehet a lány részéről.

2015. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6. Kedvelem én őt, csak sosem mertem jobban megkedvelni,hát a gátlások,meg mi van ha megbántom vele... Van mikor a lábát az arcomba nyomja és sokszor megpuszilnám, ha büdös ha nem... lehet én vagyok láb fétishes nem ő...na mind 1 :D Azon gondolkodtam hogy majd 1x adok neki egy-két váratlan puszit az arcára miközben mar... azt ha megharagszik akkor így jártam... én már nem bírom ezt amit csinál velem... nem vagyunk már gyerekek...
2015. febr. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!