Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mániázok vagy tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Mániázok vagy tényleg így van? (meleg)

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, és van egy munkatársam ill.haverom, akinek elmondtam magamról mindent. Azelőtt is és most is észre vettem h ha együtt dolgozunk akkor néha néha úgy hozzám simul, olyan közel jön hozzám hogy a kezünk például mindig össze ér, meg ilyesmi...nem tudom mire vélni a dolgot, egyébként több mint 5 éve élettársa van meg minden, de nekem ez egy picit fura..lehet benne valami hajlam vagy csak ilyen a természete?

2015. febr. 16. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia.Nem biztos,hogy valaki meleg attól,mert

közvetlen.A testbeszéd mindent elárul,szerintem figyelj oda,mert ha félreérted,rosszul is kijöhetsz ebből.

Vagy esetleg egy ilyen eset alkalmával simítsd meg a kezét,aztán nézd meg hogyan reagál.

2015. febr. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és mit válaszolt?
2015. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok rosszul kijönni én nem fogok kezdeményezni meg semmi ilyesmi, nem ezért tettem fel a kérdést csak olyan fura, hogy tudja rólam , mégis elég közvetlen meg ilyesmi és nem értem a dolgokat :D
2015. febr. 16. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Örök életemben volt élettársam,vagy házastársam,de szexuálisan mindig a velem egynemű partnerekkel éreztem magam a legjobban... Lehet,hogy ő is hasonló cipőben jár.
2015. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez elég érdekesen hangzik, ilyenről még nem is hallottam :)
2015. febr. 17. 11:13
 6/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Alapszabály, ha egy pasinak nője, családja, gyereke van az nem jelent semmit! Ismerek pár olyan pasit, aki megnősült és gyerekeket csinált, mert ezt várta el a család, a társadalom, de mindig is tudta, hogy a pasik érdeklik és most már pasival is él együtt. De én is nem kevés olyan sráccal voltam,a kinek barátnője, felesége, gyereke van, sőt volt olyan, akinek a felesége mindenről tud. Igen, lehet a kollégádban vágy a pasik iránt, csak fél megélni azokat.
2015. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen egyetértek veled! Én is voltam már több olyan pasival, akinek barátnője, felesége, sőt még gyereke is van.
2015. febr. 17. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem annál undorítóbb nincs ha egy házas vagy párkapcsolatban élő férfi férfiakkal csalja a párját.


25/f/M

2015. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig előfordul
2015. febr. 17. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:

De az ilyen gyenge jellemű emberek miért menekülnek kapcsolatba nem értem akkor ne kúrják szét más életét és szabadon keféljenek fűvel,fával akivel akarnak ,de ne család vagy barátnő mellett tegyék ezt mert ez szánalmas.

Enegem is talált már be nem egy házas biszex el is küldtem őket mindig a pitsába:D

Arról nem is beszélve ,h ezek az emberek még a tróger melegeknél is gyakrabban váltogatják a partnereiket tehát még nagyobb a kockázat az Aids-re és akár a gyanútlan hetero párjukat is könnyedén szemrebbenés nélkül fertőzhetik meg pfejjj!!

2015. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!