Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
3éve voltunk együtt és együtt is éltünk a párommal. Tegnap szakított velem. Összekaptunk azon hogy mondtam h milyen pasi szaga van a pulcsimnak( amit ő fújt be pár nappal ezelött) erre azt kaptam h akkor menjek a másik pasimmal ide oda. És monda h menjek a pcsába. erre én elkezdtem összepakolni, de nem akartam én elmenni mert imádom csak azt hidtem h akkor lenyugszik. És mondta h ő tényleg szakítani akar. Elmentem anyához, és este irt egy smst h azért van ez mert rájött h sokat veszekszünk és megóv minket attol h megutáljuk egymást de ő tiszta szívéből szeret és sosem csalt meg .Tegnap elöt még minden rendben volt.Nem értem hiszen annyira szeretem őt. ma reggel is irtam neki egy smst hogy megváltozok és mindent megteszek h egyszer se veszekedjünk de nem válaszól.
2015. febr. 16. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1: borzalmas a helyesírásod

2: a pasid és te is egy idióta, összeilletek

3: tizenévesek vagytok?

2015. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne pitizz! Majd keres ő!
2015. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok,a párom 24.
2015. febr. 16. 08:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mindketten buták vagytok.

Ez van, amikor már azt sem tudjátok, hogy miben kamuztok, és miben mondtok igazat. Egyenesség nulla.

Amikor ő kezdte a cirkuszt, elmagyaráztad neki érthetően, hogy te arra értetted, hogy befújta sprayvel? Mert ha nem, akkor buta vagy, hogy nem próbáltad meg megmagyarázni, hanem inkább elkezdtél taktikázni. Ha meg igen, akkor ő az oltári nagy buta, amiért ezt nem fogta fel.

Másrészt: ahelyett, hogy megpróbálnál kibékülni, inkább elkezdesz összepakolni. Komolyan olyan ostoba vagy, hogy azt hitted, ezzel lehet valakit lenyugtatni?

Aztán végül ő is bebizonyította, hogy milyen buta ezzel az álszent "megóv, hogy megutáljátok egymást" címen a p'csába elküldő dumájával.


Bocs, ha drasztikus voltam, de buták vagytok mindketten nagyon.

Persze, ha játszmázni jobb, mint őszintének lenni, akkor mit csodálkozol ezen?

2015. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, de ő meg se hallgatott. Könyörögtem neki órákat hogy ne csinálja ezt és hogy szeretem,erre azt mondta h ő is de lesz ez majd máshogy is. Volt már régebben is olyan h azt mondta h menjek el de akkor bocsánatot kért.
2015. febr. 16. 09:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindketten elég önfejűek Vagytok.....sikeresen egymásra találtatok. Egy kis házi verseny ki unja meg előbb a másik játékát és vedli le a büszkeségét....vicces.

Egyszer mi is előadtuk ugyanezt a szitut, de nem ilyen pitiáner ok miatt....rendesen egymásnak feszültünk, és elhangzott néhány durvább kijelentés. Megfogtam az összes cuccomat és visszaadtam a kulcsot. 2 hétig nem beszéltünk egymással. A párom jött utánam, pedig más esetekben mindig én futottam volna utána....nagyon kihúzta a gyufát.

Mivel Te mentél el a hapsidtól így átpasszoltad Neki a labdát....ha evvel azt szeretted volna elérni, hogy jobban megbecsüljön, akkor azt javasolnám, hogy várjál egy kicsit...hamarosan kiderül mennyire is Vagy fontos a számára. A döntés a Párod kezében van!!!

Lelkiekben nyugodtan készülhetsz a következő kihívásra, mert egy férfi ember egy dologra szokott nagyon hiú lenni...az pedig a büszkesége!!! Ha a hapsid könnyen veszi a dolgokat akkor szerintem max 1 héten belül jelentkezni fog....de ha új kapcsolattal oltja bánatát, akkor lesz okod aggódni.

37F

2015. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindig az ilyen hülyéknek van kapcsolatuk :)
2015. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen mindketten tudunk duzzogni, de én mindig bocsánatot tudok kérni.

Nem tudom meddig birom a várakozást mert nagyon szeretem és borzalmasan hiányzik.Tegnap reggel óta egy falatot sem ettem és amit megiszok azis rögtön kijön. Nem aludtam szinte semmit éjjel. És most mindenért bűntudatom van. Ma reggel irtam neki egy smst amire nem válaszolt.Lehet nem kellett volna.

2015. febr. 16. 09:43
 9/18 anonim ***** válasza:

"Én mondtam neki, de ő meg se hallgatott. Könyörögtem neki órákat hogy ne csinálja ezt és hogy szeretem,erre azt mondta h ő is de lesz ez majd máshogy is."

Akkor szakítás. Ennyi volt. Ha tényleg így gondolja, akkor azért, ha meg csak kamuzik, akkor a hazugsága miatt.

A jövőben meg törekedj értelmes kapcsolatot kialakítani. Lehetőleg olyat, ami őszinteségen és bizalmon alapszik, és nem játszmázáson és egymás átverésén.

2015. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretem és borzalmasan hiányzik"

Ha én valakit nagyon szeretek, akkor még csak kamuból sem fogom eljátszani, hogy lelépek tőle.

"És most mindenért bűntudatom van."

Azért mindenért nem kéne. Itt egyformán buták voltatok mindketten.

"Ma reggel irtam neki egy smst amire nem válaszolt.Lehet nem kellett volna."

Látod, már megint azon agyalsz, hogy vajon jobb lett volna-e inkább taktikázni, mint őszintének lenni. Na, ez a baj!

2015. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!