Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukák! Ha a férjetek gondosk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ha a férjetek gondoskodó apa, de ti hiába próbáltok kedvesen közeledni hozzá ő elkeseredett és azt mondja nincs semmi értelme az életének meddig tartanátok ki?

Figyelt kérdés

Már nem hajlandó enni abból amit főzök, sosem ölel már még, egyéb intimitás sem történik régóta.

Csak azt hajtogatja, ha rákérdezek miért ilyen lehangolt, hogy minek örüljön... tehát én semmi örömöt nem adok a létezésemnél a folyamatos küzdelmemmel, hogy jobbá tegyem a kettőnk viszonyát.

Már nem érzem magam nőnek, Nem tisztel, nem szeretget, esetleg eltűri ha megölelem.

A legeslegutolsó önbecsülésem is elszállt már, úgy érzem nincs értelme egy ilyen emberért tovább küzdenem.

Nemrég találtam egy társkereső regisztrációt is.


2015. febr. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

van munkája?

mert a munkanélküliség és pénztelenség tudja így letörni az embert.

2015. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szakemberhez nem hajlandó menni.

A gyerekeket sajnálom, mert ragaszkodnak hozzá nagyon.

2015. febr. 16. 10:36
 3/7 A kérdező kommentje:

Első!

Beletrafáltál, munkát keres, van még pár százezer tartalékunk.

2015. febr. 16. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor csak addig tart, míg nincs munka.

kb én is ilyen vagyok pénz nélkül, van, hogy napokig utcára sem megyek ki.

ezért gondoltam.

2015. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más nő is lehet a képben, unalom, depresszió.
2015. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos így viszont munkát találni is sokkal nehezebb lesz. MOndd neki sokat, hogy próbálja meg ide is, oda is beadni, nézzétek együtt az állásportálokat, és biztasd, hogy egy ilyen jó munkaerő biztos, hogy fog találni állást satöbbi satöbbi. Beszélgessen olyan ismerősével, barátjával, aki sokat volt már interjún, mert az interjú egy szerepjáték, ami jól kell felfogni, és ismerni kell a szabályait. Egyébként is jót tenne neki, ha találkozna a barátaival.
2015. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz neki ez biztos.

De az hogy nincs munkája persze letört. De ha van gyerek én ilyet hogy minek örüljek sose mondanék.

Csinált 2 gyereket ha nem vágyik Rád mint nőre (megértem ágy elfogadom!!)de a gyerek???

Én ugyan ebben a szituációban vagyok csak férfiként.

Illetve hogy van egy nem túl jó munkahelye a feleségemnek.

De a gyereket imádom minden. És ez tart együtt. Sajnos intimitás nincs semmi ez aggasztó.

Ő nem is érdekli már az se ha mással oldom meg,csak nem akarja tudni.

De hát hiába próbálkoztam mindig az jön a nőktől hogy házas pasival nem!

Nem egyszerű így 40hwz közel

2022. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!