Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság volt tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság volt tényleg a részemről?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm neheztelt emiatt. Egy barátságból lett kapcsolat. Szép lassan beleszerettem, amikor kérdezte, hogy miért nem kezdeményeztem még az elején, őszintén megmondtam, hogy nekem nem tetszett, amikor megismerkedtünk, ezért is maradt csak barát. Szerinte ez bunkóság volt részemről. Érdekelne viszont mások véleménye is.
2015. febr. 16. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ő kérdezte, te válaszoltál. Nem értem, hogy miért bunkóság. Később tetszett meg, később szerettél bele, sztori vége. Örüljön, hogy így történt.
2015. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
őszinte voltál...attól mert fáj az igazság attól még igazság marad...
2015. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 WheneverYouWant ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem erre a válaszra várt de legalább őszinte voltál...ezt majd értékelni fogja később:)
2015. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem különösebben, pl. volt olyan csajom, akivel kölcsönösen megbeszéltük, hogy ismerkedésünk elején mindketten felszínesebbnek gondoltuk a másikat, egymás viselkedését is kicsit idétlennek éreztük.
2015. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem találok benne sértőt. Nekem is sokszor van olyan, hogy valaki nem szimpatikus, és amikor jobban megismerem, akkor az lesz.

De ha a külsejére értetted, hogy nem tetszett, akkor talán azért esett neki rosszul, mert tetszeni akar neked és most elbizonytalanodott, hogy ő elég szép-e, elég csinos-e. Gondolom, nem esett túl jól az önbizalmának.

2015. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, ez miért lett volna bunkóság. Mondjuk ez a "nem tetszettél" kicsit tényleg erős, mondhattad volna helyette, hogy nem jött be, de azért annyira nem kellett volna ezen sem fönnakadnia.

20/L

2015. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem volt bunóság. Az igazság fáj, ennyi! Még mindig jobban értékelendő, mintha hazudtál volna.
2015. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem volt bunkóság.

Nekem is megmondta barátnőm, hogy az elején volt pár dolog, ami miatt fenntartásai voltak. Jólesett? Nem. De legalább elmondta, és a lényeg, hogy most minden rendben.

2015. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lejárt ügy, mivel ex, de azért érdekelt. Ahogy a barátnői fogalmaztak, hogy volt ilyen kijelentéshez képem. Valószínű, ha az elején tetszik, próbálkoztam volna..
2015. febr. 16. 12:05
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Belefutottál abba, hogy őszinte voltál.

Sokszor egy nőhöz kifejezetten nem szabad őszintének lenni :)

A nagy e a fenekem és hasonló színtű kérdésekből nem jössz ki jól, és ilyen kérdésekhez oltári diplomácia kell ám.

A lányok szeretik az őszinteséget csak nem bírják, ezt jó ha megjegyzed egy életre :)

Erre a kérdésre az lett volna a helyes válasz, hogy "túl szép voltál ahhoz, hogy egyből merjek lépni", vagy hasonló. Ezt értik :)


Amúgy bunkó nem voltál! Csak őszinte. S mint említettem azt nem bírják ilyen kényesebb kérdésekben.

2015. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!