Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolozas egymas elott?

Figyelt kérdés
Parommal szeptember ota elunk egyutt, az anyagi helyzeterol nem tudtam reszleteket, csak annyit, hogy sajat lakasa van es egy stabil es jo allasa. Novemberben uzleti uton volt es megkert, hogy keressek meg valamit az iratai kozott, ekkor talaltam egy eleg hosszu nyilatkozatot arrol, hogy par eve gyakorlatilag csodbe ment. Majdnem elvesztette a lakasat, rengeteg tartozast halmozott fel. Fogalmam nincs, hogy ez hogy tortent, nem tud rola, hogy en ezekrol tudok. Az utobbi ket honapban kapott ket levelet amiket nem elottem nyitott ki, pedig ott voltam mellette, kiment a konyhaba, elolvasta, majd a levelet a zsebebe tette, pedig ez sem szokasa. Mikor rakerdeztem, hogy miert titkolozik elottem ,akkor eleg ingerulten valaszolt es kikerulte a konkret valaszt. Nyilvan tudom, hogy nem kell mindenrol beszamolnia csak igy feltevodik bennem a kerdes, hogy hogy tervezzek vele hosszutavra. Felvetodott mar a hazassag, a kozos hazvasarlas es hasonlok. Kicsit zavar ez az egesz es nem tudom ,hogy hogy hozzam fel, mert mindig kikeruli a valszt az ilyen kerdesekre.
2015. febr. 16. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Házasságba és közös tulajdonba semmiképpen ne menjél bele. Szeresd, amíg tudod, de ha valamivel probléma lesz és közös, te magad iszod meg a levét, ha házastárs vagy, akkor meg még magával is ránthat.


A leggyorsabb és legegyszerűbb az lenne, ha elárulnád, hogy tudsz ezekről már egy ideje, mert ha napról-napra él, nyögvenyelősen fizeti még sokáig a tartozásait, arról szeretnél tudni, mert akkor nem éled magad bele nagyon.

2015. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ingerült válaszból szerintem már eleget tudsz.


Szerinted van értelme neked ő mellette élned?Én költöznék a helyedbe szépen vissza oda,ahonnan jöttem!

2015. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagi bizalom nagyon fontos.

Lehet, hogy ő nem akar téged ezzel terhelni, viszont így jövőt sem tervez / tervezhet veled.

2015. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan, persze nőknek ez jellemzően nehezen szokott menni, pedig így a legegyszerűbb.


Kb. így: figyelj, még novemberben amikor arra kértél hogy keressek elő neked egy iratot, kezembe akadt egy másik is, amiből úgy tűnt, hogy sok adósságod van, de nem néztem meg aprólékosan, így a részleteket nem tudom. Most hogy már gondoltunk arra is, hogy közös jövőt tervezzünk, arra kérlek beszéljünk mindketten nyíltan az anyagi helyzetünkről is. Van ellenvetésed?

2015. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azota kiderult meg par dolog, nem tudom, hogy tudok mindig ennyire belenyulni. Az en laptopomat hasznalja es van ket email cime amirol en nem tudtam es tarskereso oldalakat nezeget. Almaim ferfija....
2015. febr. 24. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Menekülj!

Nehogy vele maradj. Ha már most így van, akkor később csak rosszabb lesz.

Nagyon sajnálom. Biztosan jobbat érdemelsz!

2015. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ez nem olyan egyszeru, hogy osszepakolok es megyek. Elobb ki kene talalni, hogy hova. Londonban elunk, albit talalni is kesz remalom. Nem kifogasokat keresek es nylvan nem akarok vele maradni, de nem akarok az utcan kikotni, vagy ismerosok kanapejan aludni.
2015. febr. 26. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig 3-as vagyok

Nem akarom a helyzetedet ismeretlenül megítélni. Én is éltem kint, Milton Keynes-ben. Amikor tele lett a hócipőm a lakótársaimmal, két héten belül lekoccoltam. Tapasztalataim szerint ha van munkád, akkor viszonylag gyorsan lehet mozogni. Fel a fejjel, minden jót kívánok Neked, keresd a kiutat - és az igazit is.

2015. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!