Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak meddig birjatok szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak meddig birjatok szex nelkul?

Figyelt kérdés

Parommal ket eve vagyunk egyutt hetvegente szoktunk talalkozni, viszont 3hete nem fekudtunk le mert ugy jott ki h nem volt alkalmas.

Felek h megcsal mert nem ertem ra a sulis dolgaim miatt

24/F 24/L


2015. febr. 16. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég baj, ha ennyire nagyon kicsi a bizalom egymással szemben. Én volt, hogy 1 hónapig nem találkoztam a barátnőmmel, mert vizsgaidőszaka volt és nem tudott találkozni velem a tanulás miatt, de nem csaltam meg. Ha már nagyon kanos voltam, max. kivertem. Na bumm. Mikor meg találkoztunk 1 napig csak az ágyban voltunk...
2015. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha van valakim, akkor reggel egy, meg este egy. Ha ez elmarad, akkor már dudorodik a nadrág fél napon belül magtól.

Ha már most nem bízol benne, akkor nem érdemes vele lenni.

2015. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát inkább magamnak csinálom ha nincs a barátnőm velem...tuti nem csalnám meg...

és szerintem te ismered a barátod ahhoz, hogy tudd ő mit/kit választ...

2015. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

70-80 év? Annál tovább úgyse élek.


Van nekem kezem megoldom amit kell, sőt manapság vannak egész jó segédeszközök is.


Szex miatt sosem avászkodnék meg egy csaj előtt sem.

2015. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két nap után a falat kaparom, ha nincs szex. Mondjuk meg nem csalom a párom ezért ... szenvedek csöndben :-D
2015. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Siman kibirom.Ha nincs senkim akkor magamhoz sem szoktam nyulni.Most pl nincs senkim.2 honapja hozza se nyultam.

Kicsi a libidom mint a parodnak.Nem kell egybol az ordogot a falra festeni.

2015. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!